2726
عنوان

دخترم ۱۵ ماهشه

717 بازدید | 115 پست

شبا هر یه ساعت یکبار یا نیم ساعت هم شده ختی برا شیر بیدار میشه درحالیکه شب قبل خواب سیرش میکنم هم با غذا هم شیر خودم اما باز بیدار میشه 

چرااااا اخهههه کلافه شدم خسته شدم جون ندارم دیگه

صلوات لطفا برا ظهور و سلامتی امام زمان  دختر قشنگم مروارید قلبم..امید زندگیم خوشبختیتو ببینم الهییییی   

شیرخشک کمکی نمیدی؟ من به پسرم شبا موقعه خواب میدم تا صبح راحت میخوابه بیدار نمیشه ۱۶ماهشه

1400/1/18 دومین فندوق مامان خوش اومدی تو دلم ... 1400/4/9 هلنا قشنگ من دخمل نازم .... یه مامان شاد و پر انرژی که جز شادی و خوشحالی و آرامش پسرم چیز دیگه ای مهم نیست ... خونه بهم ریخته مرتب میشه چای سرد شده رو میشه عوض کرد غذای یخ کرده رو میشه داغش کرد ظرفای نشسته بالاخره شسته میشن اما هیچوقت بچه هامون دیگه ۱ساله یا ۲ساله یا ۳ساله یا ........‌ نمیشن پس از لحظه به لحظه بزرگ شدنش لذت میبرم و سخت نمیگیرم ... پسر کوچولوی من مامان عاشقته  

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

از شیر بگیرش 

تیکر برای هدف کاهش وزن تاریخ شروع رژیم:۲۱ آبان وزن شروع رژیم:۶۷هدف اول ۶۵🔓🔐هدف دوم ۶۳🔒هدف سوم ۶۰🔒هدف چهارم ۵۸🔒هدف پنجم ۵۶🔒هدف اخر ۵۴🔒من میتونم و باید بتونم تا عید به وزن مطلوبم برسم💪💪💪💪💪 قد ۱۵۸
2728
شیرخشک کمکی نمیدی؟ من به پسرم شبا موقعه خواب میدم تا صبح راحت میخوابه بیدار نمیشه ۱۶ماهشه

اصلا شیشه شیر نخورد دوسنداشت

صلوات لطفا برا ظهور و سلامتی امام زمان  دختر قشنگم مروارید قلبم..امید زندگیم خوشبختیتو ببینم الهییییی   
بنظرم یه چیزی اذیتش میکنه 

خیلی خوابش سبکه حتی میخواد پهلو ب پهلو بشه زود بیدار میشه 

چی میتونه اذیتش کنه؟میزارمش تخت خودش ک نیم متر باهام فاصله داره 

منم همدردتم. دخترم 15ماهشه وهمین مکافاته. زمان گرفتم هر بساعت یا یساعت ونیم شیر میخواد. من نابود شدم

انگار نفرین کرده اند این خاک را، اجداد ما😔تابوده زاری بوده و تا مانده غم در یاد ما. ما نسل بازی خورده ایم، آتش به پر هامان زدند. یاغرق سیلابیم وجنگ یازیر آواریم و سنگ. انگار نفرین کرده اند این خاک رااجداد ما
2706