2733
2734
عنوان

باند مافیا یعنی چی ؟

| مشاهده متن کامل بحث + 4293 بازدید | 35 پست
وای یا خدا تو ایران هم هستن اینجور آدما؟

آره هست اگر برنامه نود و می‌دیدی در مورد مافیای فوتبال و نفوذش خیلی میگفت نقد می‌کرد... مافیای سکه و طلا و بورس و نفت و خیلی چیز ها هم مشخص کیا هستن اما خب تعلیقم میکنن فقط بدون اداره کنندگان مملکت ما همه شون با پسراشون از بزرگ تا کوچیک مافیای ی صنف هستن

خدایا هر کسی چه نیک چه بد برای من خواست اول نصیب خودش کن آمین یا رب العالمین... دوست عزیزی که نظرت با من همخونی نداره لطفا ریپلای نکن که بگی خیلی بلدی باشه تو خوب ✋✋.          وزن اولیه 67... وزن فعلی 64... قد 170... وزن هدف62... باشد تنبلی را کنار گذاشته ایده آل شوم😎عضو شدم در بامداد خمار... 

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728
جدی قاچاق پوست؟!!!!!!! نه نشنیدم چجوری هستش؟

دخترای بدبخت سن پایین رو از کشور های فقیر و جاهن سومی و توسعه نیافته میدزدن میبرنشون ازشون تست ژنتیکی میگیرن اگه پوستشو ن خوب باشه و مورد تایید میبرنشون ازمایشگاه های خاصی پوستشونو عین خیار میگیرن بعد برای بازیگران هالیوودی یا کسایی که میخوان ترمیم پوست انجام بدن برای عمل زیبایی استفاده میکنن حالا اینا به کنار اون بدبختی که پوستشو میگیرن نمیمیره هر بار صبر میکنن پوست جدید رویش کنه بعد دوباره مراحل بالارو تکرار میکنن انقدر به این کار ادامه میدن که بالاخره بکی از سه سرنوشت پایین برای این دخترای بربخت اتفاق میافته یا بالاخره در یکی از همین پوست کندنا جون میدن یا به سرطان پوست مبتلا میشن یا پوستشو ن کیفیتشو از دست میده و میبرنشون توی بار و کلاب و اینا که ف ا ح ش ه شن 

خیلی غمگینه   این نمونه ای از یک باند مافیاست یا چیزی به اسم تجارت مانکن زنده شنیدی؟؟؟

بر روی بوم زندگی هر چیز می خواهی بکش زیبا و زشتش پای توست تقدیر را باور نکن تصویر اگر زیبا نبود نقاش خوبی نیستی از نو دوباره رسم کن تصویر را باور نکن خالق تو را شاد افرید ازاد ازاد افرید پرواز کن تا ارزو زنجیر را باور نکن  
موضوع فیلمش چی هست ؟ اگه خوبه برم دانلود کنم 

نظر هر کس متفاوتی من دوستام خوششون اومد ولی من و یکی دیگه از دوستام خوشمون نیومد

داستانش اینه که یه رئیس مافیا عاشق یه دختری میشه اونو میدزده و بهش ۳۶۵ روز وقت میده تا عاشقش بشه......

صحنه های مثبت ۱۸ داره من واقعا نمیتونستم اون تیکه هاشو تحمل کنم میزدم بره ولی انگار بعضی از عزیزان خوششون اومده بود😒

امتیاز کمی هم گرفته بود فکر کنم ۳.۶ 

از این کاربری چند نفر استفاده میکنن😬
دخترای بدبخت سن پایین رو از کشور های فقیر و جاهن سومی و توسعه نیافته میدزدن میبرنشون ازشون تست ژنتیک ...

وای چه بد خدا لعنتشون کنه انشالله خدا بدترین هارو سرشون بیاره نه مانکن زنده چی هستش دوست گلم؟

2738
الان میرم دانلودش میکنم خیلی خوبه ک موضوعش هیجانیه دوبله فارسی داره؟

من با زیر نویس نگاه کردم وایسا برم ببینم هنوز دارمش یا نه اگه داشتم لینکشو میفرستم برات تو تل هستش مشکلی که نداری؟

از این کاربری چند نفر استفاده میکنن😬
وای چه بد خدا لعنتشون کنه انشالله خدا بدترین هارو سرشون بیاره نه مانکن زنده چی هستش دوست گلم؟

اگه دلشو نداری  نخون من از روزی که اینو خوندم ذهنم واقعا داغون شد مانکن زنده درواقع اینم یه جور باند مافیان که دخترا رو از کشورهایی فقیر میدزدن و بعدش بهشون تجاوز میکنن دستو پاشونو قطع میکنن و زبونشونو میبرن و دهنشونو میدوزن و رحم و تخمدانشونو در میارن و روزی دو وعده غذا بهشون میدن و بعدش به یک وعده غذا کاهشش میدن و پوشکشون میکنن در اخر عین یه مانکن توی ویترین مغازه یه چیزی تنشون میکنن و زنجیرشون میکنن و فقط میتونن نگاه کنن  و نفس بکشن و به این تجارت فوق العاده کثیف میگن تجارت مانکن زنده که به شدت سعی میکنن باهاش مبارزه شه 

خواستم تعریف دقیقتری از مافیا داشته باشی که بدونی به چنین باندهایی مافیا میگن نه اونایی که مثلا میرن ضبط ماشین میدزدن 

بر روی بوم زندگی هر چیز می خواهی بکش زیبا و زشتش پای توست تقدیر را باور نکن تصویر اگر زیبا نبود نقاش خوبی نیستی از نو دوباره رسم کن تصویر را باور نکن خالق تو را شاد افرید ازاد ازاد افرید پرواز کن تا ارزو زنجیر را باور نکن  

منشاش فکر کنم ایتالیا بود خانواده های بزرگی که به طور خانوادگی تو کترخلاف بودن از تجارت مواد مخدر گرفته تا تجارت اسلحه و زن و...

من یه زن فمنیستم و به فمنیست بودنمم بع شدت افتخار می کنم ازادی و برابر حق همه انسان هاستبرای بحث و دعوا نیومد و معتقدم نظر هرکسی تا وقتی که به جامعه ضرر نزنه برای خودش قابل احترامه البته تا وقتی که به جامعه ضرر نزنه توی تاپیکای کتاب و فیلم و اطلاعات پزشکی [درحددانشجو]می تونم کمک کنم♥
2706