2737
2734
عنوان

اگر شماها یک خانوم پولدار بودید که تو 28 سالگی هم.خونه داره

| مشاهده متن کامل بحث + 1113 بازدید | 81 پست
خوب دوست بودیم باهم قبلا بابام بود فکر نمیکردم اینقدر زود فوت کنه همه مالش بمن برسه

تو از اونایی که بخاطر پول شوهرت ول میکنی ؟یعنی آهن پرستی یا واقعا شوهرت بهت بی اعتنا و باهات رابطه جنسی نداره؟

پشتوانه مالی اینچنینی وجود داشته باشه در کمال حماقت بمونم و زجر بکشم و دوست داشته نشم؟هر عقل سلیمی ج ...

اما چرا من که تو موقعیتم نمیتونم جدا بشم ؟ دوستش دارم اماااااا تقریبا خودمو سرکوب کردم

بچه ها باورتون میشه!!!

دیروز جاریمو بعد مدت ها دیدم انقدر لاغر شده بود از خواهر شوهرم پرسیدم چطور انقدر لاغر شده، بهم گفت از اپلیکیشن زیره رژیم گرفته، من که از کافه بازار دانلود کردم و شروع کردم لینکشو میزارم شمام شروع کنید تا الان که راضی بودم.

تو از اونایی که بخاطر پول شوهرت ول میکنی ؟یعنی آهن پرستی یا واقعا شوهرت بهت بی اعتنا و باهات رابطه ج ...

دوست عزیز اینو بدون هیچ زنی از آغوش پر مهر یک مرد نمیتونه بگذره اگر به یک مرد پشت میکنه از بی مهریه

خدا جونم ببخشیدا ولی بچمون رو بهمون بده دیگه آخه قربونت بشم راستش باباش راضی نیست اینقد بیرون از خونه باشه بچه باید تو خونه بابای خودش باشه😘😍
2731
دوستش دارم اما نداشتن رابطه اذیتم میکنه

شوهرت کلا سرد یا فقط دلش با شما نیست ،چون اگ من دوسش داشتم و شوهرم سرد بود بخاطر رابطه جنسی جدا نمیشدم تازه اموالم میاورد باهم خوش بودیم ،همه چی که س ک س  نیست 

دوست عزیز اینو بدون هیچ زنی از آغوش پر مهر یک مرد نمیتونه بگذره اگر به یک مرد پشت میکنه از بی مهریه

من با تمام وجودم زندگیم نگه داشتم اما شوهرم نیازهای منو رفع نمیکنه اصلا اصلا با اینکه میدونه من گرمم اصلا اعتنا نمیکنه

اما چرا من که تو موقعیتم نمیتونم جدا بشم ؟ دوستش دارم اماااااا تقریبا خودمو سرکوب کردم

عزیزم این خالتی که تو الان داری در روانشناسی بهش میگن عشق به زندان بان،توی یه آزمایشی متوحه شدن تمام زندانیانی که زندانبان حنس مخالف داشتن با تمام کتک ها و شکنجه هایی که میشدن به زندانبانشون وابسته میشدن این عملکرد معکوس مغزه این یک غلط روحی هستش عزیزم تو هم با وحود اینکه در زندگی حس خوشی نداری باز با این وجود عاشق زندان بانت شدی این خلا روحی بعداز گذشت زمانی حدودا سه یا چهار ماه بعداز خلاصی از زندگی که شبیه به زندانه کاملا جبران میشه و کم رنگ میشه 

خدا جونم ببخشیدا ولی بچمون رو بهمون بده دیگه آخه قربونت بشم راستش باباش راضی نیست اینقد بیرون از خونه باشه بچه باید تو خونه بابای خودش باشه😘😍
2738
من با تمام وجودم زندگیم نگه داشتم اما شوهرم نیازهای منو رفع نمیکنه اصلا اصلا با اینکه میدونه من گرمم ...

برین مشاوره اینجا همه میگن طلاق اما شاید بعد از طلاق با توجه به سنتون دیگه موقعیت خوبی پیش نیاد یا برای پول بیان سمتتون الان رابطه ندارین اونجا دیگه هیچکی و ندارین پس به نظرم برای درست کردنش تلاش کنین بهتره چند ساله ازدواج کردین

برین مشاوره اینجا همه میگن طلاق اما شاید بعد از طلاق با توجه به سنتون دیگه موقعیت خوبی پیش نیاد یا ب ...

6 ساله با عقد و عروسی اما من چون معتقدم حتی اگر طلاقم.نده جدا زندگی کنیم نمیتونم برم با کسی دیوونه میشم ولی مشکلات جنسی داره خفم میکنه مثل خواهر و برادر کنار هم میخوابیم شبا بعد اون صبحها میره

2706