1874
1993
عنوان

بياين براى نفر بعدى پيشگويى كنيم🔮

12003 بازدید | 1681 پست

بگم كه جنبه ى فان داره

البته سرى پيش براى چندين نفر اون چيزا پيش اومد كه شايد اثر تلقين بوده

نفر بدى به زودى يه ماشين به نامش ميزنن🤔به اختمال زياد توى قرعه كشى برنده شده

كارِ خدا نشد نداره😍🤲

زمانی فهمیدم ناباروری معنی نداره که بعد از چند سال ناباروری با پیج فاطیماه جون اشنا شدم و تازه فهمیدم میشه خیلی راحت باردار شد

اینم ادرس پیجشه خودتون برید ببینید

نفر بعدی من تا آخر سال به اون ناممکنش میرسه ان شاءالله

صادق باش مثل اون سیگاری که روش نوشته سرطانزا نه مثل اون آبمیوه آشغالی که روش نوشته صددر  صد طبیعی ❤ السلام علیک یا ابا عبدالله❤
2000

انشالله همه حاجتروا شین به حق امام رضا واسه منم دعا کنین عشقم هر چی زودتر بیاد خواستگاریم و باهاش ازدواج کنم تورو خدا التماستون میکنم اسمم طاهره اس به دعاتون احتیاج دارم برام دعا کنین 

واسه رسیدن به ارزوم دعا کنید 
2011

مشکلاتش حل میشه

لطفا از پیج فروش لباس زیرم توی اینستا بازدید و حمایت کنینLebaszir_afsoon                                                   پیج فروش کتابم با 50درصد تخفیفBaran_e_kherad📚😍  لطفا یه صلوات برای اینکه عشقم برگرده سرکارش بفرسین😢دونفر با این خط داخل نی نی سایت هستن لطفا از تناقض صحبت ها تعجب نکنین😂   لطفا لطفا لطفا وقتی تاپیک میزنم نیاین انرژی منفی بدین..کلا آدمایی که میدونن انرژی منفی هستن وارد تاپیکام نشن     تا بی احترامی نبینم بی احترامی نمیکنم پس نگین دهه هشتادیا فلان..چون بشدت معتقدم جواب های هوی میباشد😁             درخواست دوستیم قبول نمیکنم                          

نفر بعدی شام نخورده و گشنست

ببین...اینو پا غرورم بذار...که من...نگفتم تو روتم یه بار که...ببخشید اگه...تو رو بیشتر از خودت من دوست داشتم...ببخشید اگه...این آدم میخواست بگذره بات روزش تا شب...ببخشید اگه...الان اشکای جفتمون تو چشماتن...🧡