1874
2019

چند روز دور هم باشیم باور کنین از تاپیکای تکراری خسته شدیم

منتظرتونم عشقا😍😍😍

دوستاتونم تگ کنین دورهم باشیم😍

تخمه یکی بیاره با خودش😀😀

به امید روزی که ببینمتون❤K.Y.F❤                                       من در آینده ای نزدیک پولدار میشم😎نقشه هم کشیدم با پولام چیکارا کنم😍😀

جووونمممم

میخوام....بفهمن پادشاهه منم ،بپا که زیرپام فشارت ندم👎،میخوام همه اونا که ذهنشون نجسه ببازن،میخوام پره رقص باشه اصلامجلس جنازم.....اری تشرکافی نیست،گاهی برای خراب کردن هیولای خودساخته توپ ها اتش لازم است،وبرای خاموش کردن اتش خودسوزانده سیل ها اشک،گرجهنم میروی مردانه روووو.......👎👎👎
2032

سلام یک عدد دهه ۷۰هستم🌽🌽🌽🌽🌽بلال بخوریم من بلال دوست

منو باز ترکوندن نمیدونم برای چی.عضو گروه بامداد خمارهستم وزن فعلی ۵۷.خدایا اخه این چ وضعشه هر س ماه من تعلیق میشم اووووووف.
سلام سلام همگی سلام

سلام به روی ماهت عزیزم

به امید روزی که ببینمتون❤K.Y.F❤                                       من در آینده ای نزدیک پولدار میشم😎نقشه هم کشیدم با پولام چیکارا کنم😍😀
جووونمممم

جونت بی بلا😍😍😍

❤  @دخی_بهمنی     ❤

@دخی_بهمنی هرروز منتظرتم تا برگردی مطمعنم منو فراموش نمیکنی و دوباره برمیگردی.نگار برگرد عشقم بدون تو داغونم👉این امضارو همیشه یادگاری میزارم بمونه تا یادم باشه روز برگشت نگارم یعنی ۱۳ فرودین ۱۴۰۰ بهترین روز زندگیم بود..خدایا شکرت♡
❤   @دخی_بهمنی     ❤

ممنون عشقم❤

..بهونه ی زندگیمی خودش میدونه با کیم...🙈❤... عشق جانم🙈توباعث میشی هربار فکر کنم هنوزم زندگی قشنگیاشو داره ویکی ازقشنگیاش قطعاتویی😍دوستت دارمyalda😍❤هَذَا مِنْ فَضْلِ رَبِّي❤
سلام😅🍀

سلام گلم چطوری

1718