1874
2019
عنوان

دورهمی دهه هفتاد و هشتااادیای عزیزم😍😀

| مشاهده متن کامل بحث + 6144 بازدید | 707 پست
بازم تو 😐😒😒😭

😂😂😂😂

به امید روزی که ببینمتون❤K.Y.F❤                                       من در آینده ای نزدیک پولدار میشم😎نقشه هم کشیدم با پولام چیکارا کنم😍😀
😂😂😂😂

نمیدونم از جون من چی میخاد😒 راستی تو کی هستی😭

@دخی_بهمنی هرروز منتظرتم تا برگردی مطمعنم منو فراموش نمیکنی و دوباره برمیگردی.نگار برگرد عشقم بدون تو داغونم👉این امضارو همیشه یادگاری میزارم بمونه تا یادم باشه روز برگشت نگارم یعنی ۱۳ فرودین ۱۴۰۰ بهترین روز زندگیم بود

آیا می‌دانید در هفته ۳۶ بارداری باید برای ذخیره خون بندناف نوزادتان ثبت‌نام کنید؟!

سلام بنده متولد ۷۱ متاهل بی بچه😔

آخی...

انءشاالله که شمام بچه گیرتون میاد😔

به امید روزی که ببینمتون❤K.Y.F❤                                       من در آینده ای نزدیک پولدار میشم😎نقشه هم کشیدم با پولام چیکارا کنم😍😀
2032
دهه هفتادیا و هشتادیا 😅😅 من همش فکر میکنم دهه هفتادیا با شصتیا بیشتر بهم میخورن😂 نمیدونم چرا🤔🤔 ...

از پس پشت ما بد گفتن😂

نمیدونم از جون من چی میخاد😒 راستی تو کی هستی😭

😒

..بهونه ی زندگیمی خودش میدونه با کیم...🙈❤... عشق جانم🙈توباعث میشی هربار فکر کنم هنوزم زندگی قشنگیاشو داره ویکی ازقشنگیاش قطعاتویی😍دوستت دارمyalda😍❤هَذَا مِنْ فَضْلِ رَبِّي❤
هلیا تونستی تور هات و پهن کنی؟ 😂😂😂

توروحت😆😆😆

میخوام....بفهمن پادشاهه منم ،بپا که زیرپام فشارت ندم👎،میخوام همه اونا که ذهنشون نجسه ببازن،میخوام پره رقص باشه اصلامجلس جنازم.....اری تشرکافی نیست،گاهی برای خراب کردن هیولای خودساخته توپ ها اتش لازم است،وبرای خاموش کردن اتش خودسوزانده سیل ها اشک،گرجهنم میروی مردانه روووو.......👎👎👎
بچها شماها مگه امتحان ندارید؟؟ 

امتحان های ما از چهار بهمن شروع میشه ولی به هرحال زمان امتحانات هرچی سرگرمی باحال و مفرح هست به ذهنت میرسه البته لزومی هم نداره مفرح باشه ممکنه از یه سریال اصلا خوشت نیاد ولی موقع امتحانات بهترین سریال میشه برات 

قومی متفکرند اندر ره دین قومی به گمان فتاده در راه یقین میترسم از آن که بانگ آید روزی کای بیخبران راه نه آنست و نه این🌺🌺🌺
😒

سلام 😭 

@دخی_بهمنی هرروز منتظرتم تا برگردی مطمعنم منو فراموش نمیکنی و دوباره برمیگردی.نگار برگرد عشقم بدون تو داغونم👉این امضارو همیشه یادگاری میزارم بمونه تا یادم باشه روز برگشت نگارم یعنی ۱۳ فرودین ۱۴۰۰ بهترین روز زندگیم بود
سلوم‌رفقا عشقیا لوتیا

سلاااام بر شما

چیطوری

سلام 😭 

دیگه دوست ندارم😭💔

👄😂

..بهونه ی زندگیمی خودش میدونه با کیم...🙈❤... عشق جانم🙈توباعث میشی هربار فکر کنم هنوزم زندگی قشنگیاشو داره ویکی ازقشنگیاش قطعاتویی😍دوستت دارمyalda😍❤هَذَا مِنْ فَضْلِ رَبِّي❤

سلام 

متولد ۷۳ 

متاهل 😊😊😊

تو زیباترین اتفاق زندگیمی🦋 ❤عیونک غرامی عبرنی حدودک یا غرامی ❤ در شب کوچک من ،افسوس باد با برگ درختان میعادی دارد ♡در شب کوچک من دلهره ویرانیست♡گوش کن وزش ظلمت را میشنوی ؟من غریبانه به این خوشبختی مینگرم ♡لحظه ای وپس از آن هیچ پشت این پنجره شب دارد میلرزد وزمین دارد باز میماند از چرخش♡پشت این پنجره یک نامعلوم نگران من وتوست ♡ای سراپایت سبز دستهایت را چون خاطره ای سوزان در دستهای عاشق من بگذار ولبانت را چون حسی گرم از هستی به نوازشهای لبهای عاشق من بسپار ♡♡♡♡♡♡♡♡♡باد مارا خواهد..... 
من نرفتم چت رم ،ولی به جایی برید مخصوص چت

الان داریم به شما آزاری میرسونیم مگه؟

مرسی....نه خوبم نه بد🤷‍♀️

اها...

چند سالته ؟

دیگه دوست ندارم😭💔 👄😂

دروغ میگی😍

1718