1874
2019
عنوان

دورهمی دهه هفتاد و هشتااادیای عزیزم😍😀

| مشاهده متن کامل بحث + 6143 بازدید | 707 پست
سلام یک عدد دهه ۷۰هستم🌽🌽🌽🌽🌽بلال بخوریم من بلال دوست

سلام خوش اومدی

بلال هم خوبه هوا هم سرده میچسبه چرا که نه😀😀

به امید روزی که ببینمتون❤K.Y.F❤                                       من در آینده ای نزدیک پولدار میشم😎نقشه هم کشیدم با پولام چیکارا کنم😍😀
ممنون عشقم❤

بازم تو 😐😒😒😭

@دخی_بهمنی هرروز منتظرتم تا برگردی مطمعنم منو فراموش نمیکنی و دوباره برمیگردی.نگار برگرد عشقم بدون تو داغونم👉این امضارو همیشه یادگاری میزارم بمونه تا یادم باشه روز برگشت نگارم یعنی ۱۳ فرودین ۱۴۰۰ بهترین روز زندگیم بود

آیا می‌دانید در هفته ۳۶ بارداری باید برای ذخیره خون بندناف نوزادتان ثبت‌نام کنید؟!

منم اومدم🤚

خوش اومدی عزیزم

چطوری؟

به امید روزی که ببینمتون❤K.Y.F❤                                       من در آینده ای نزدیک پولدار میشم😎نقشه هم کشیدم با پولام چیکارا کنم😍😀
بازم تو 😐😒😒😭

😭😭اره😐❤

..بهونه ی زندگیمی خودش میدونه با کیم...🙈❤... عشق جانم🙈توباعث میشی هربار فکر کنم هنوزم زندگی قشنگیاشو داره ویکی ازقشنگیاش قطعاتویی😍دوستت دارمyalda😍❤هَذَا مِنْ فَضْلِ رَبِّي❤
🍿🍿🍿🍿🍿🍿🍿🍿🍿🍿🍿🍿🍿🍿تخمه نداشتیم پاپ کورن اوردم

به همونم راضی هستیم عسیسمممم😂😂

منم اومدم💃💃👭👭🙋🙋

خدایاحافظ عزیزانم باش پسرای گلم و همسرجانم 😙 از گروه آبی💙💙💙💙💙💙💙💙وزن اولیه۶۳ 😣هدف اول ۶۰👍وزن الان ۵۹ ☺هدف دوم ۵۸😐هدف آخر۵۶😄و وزن ایده آل 💙💙💙💙💙ایشالله که قلبام بشن سبز 

درود بر شما دوستان عزیز متولد۸۱ هستم باید بشینم یه عالمه تمرین ریاضی بنویسم وقت هم کمه ولی حوصلش را ندارم😑

قومی متفکرند اندر ره دین قومی به گمان فتاده در راه یقین میترسم از آن که بانگ آید روزی کای بیخبران راه نه آنست و نه این🌺🌺🌺

سلاامممم

من یه زن فمنیستم و به فمنیست بودنمم بع شدت افتخار می کنم ازادی و برابر حق همه انسان هاستبرای بحث و دعوا نیومد و معتقدم نظر هرکسی تا وقتی که به جامعه ضرر نزنه برای خودش قابل احترامه البته تا وقتی که به جامعه ضرر نزنه توی تاپیکای کتاب و فیلم و اطلاعات پزشکی [درحددانشجو]می تونم کمک کنم♥
بفرمایین چیپس اوردم

سرکه نمکه ایه؟😀

جووونمممم

هلیا تونستی تور هات و پهن کنی؟ 😂😂😂

آدمهایی که ما را رنج میدهند،خیلی اوقات رنج کشیده هایی هستند که از زخمهای خودشان نتوانستند عبور کنند...🍃🍃🍃🍃 گاه در صومعه با اهل عبادت همدم گاه در دیر مغانم تتناهو یاهو🍃🍃 دلبر که جان فرسود از او 🍃نگا نارنگیارو🍊نگا نارنجیارو🍃🍊ترجیح می دهم به ذوق خویش دیوانه باشم تا به میل دیگران عاقل....🍃سرخی افق در هر غروب و آفتاب نشانه ی خون هاییست که از نبرد نور و ظلمت بر آسمان می ریزد... (کاربرهای گلی که درگیر بیماری سرطان هستن اطلاعات و مراقبت های بعد از شیمی درمانی رو طبق تجربه های شخصی خودم می گم و حتی اگه پزشک مربوط به بیماریتون رو بشناسم معرفی می کنم صرفا فقط تجربه‌های شخصی خودم و می گم ماچ به کله هاتون😘) دوستان ممنون می شم تو تاپیک های دیگه از من چیزی راجع به سرطان نپرسید سوالی داشتید تو این تاپیک بپرسید... با تچکر فراوان:لینک
بچها شماها مگه امتحان ندارید؟؟ 

من ندارم چهارشنبه تموم شد

@دخی_بهمنی هرروز منتظرتم تا برگردی مطمعنم منو فراموش نمیکنی و دوباره برمیگردی.نگار برگرد عشقم بدون تو داغونم👉این امضارو همیشه یادگاری میزارم بمونه تا یادم باشه روز برگشت نگارم یعنی ۱۳ فرودین ۱۴۰۰ بهترین روز زندگیم بود
سلاممممم 

سلام علیکووم😀

برید چت روم بیشتربهتون خوش میگذره

اصلااااااا فضاش خوب نیست

1718