2737
2734
عنوان

روند قیمتی وسایل

101 بازدید | 7 پست

بچه ها قیمت ها بنطرتون ثابت مونده یا داره گرون میشه مثل وسایل برقی ها..باتوجه به کاهش نرخ دلار..من هنوز بازار نرفتم قیمت کنم..دلار امروز شد۲۲...خدا نگذره از باعث و بانی گرونی ها

گرون تر

ژیـــــنــا.                                                         انسـان ناصحیـحی هـستم،در همـه ابـعاد                                                       نـان خـدا میخـورم ، فـرمـان شیـطان میـبرم                 رو اعصاب آبـانـیا راه نرید؛میدون مینِ:)                                                         https://t.me/Hich_zh

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢

خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍

بیا اینم لینکش

ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728

دلار 30 تومن بود کم کم با شیب خیلی کم اومد پایین ولی قیمتا باشیب تند میرن همچنان بالا نمیدونم به چه فرمولی🤔

آی وی اف، میکرو، میکرواینجکشن، ای یو آی... اینا روش های کمک باروری هستن توی آزمایشگاه تخمک از بدن خانم و اسپرم از بدن آقا گرفته میشه جنین(مراحل اولیه) به وجود میاد و توی رحم خانم گذاشته میشه توروخدا دیگه نپرسید آی وی اف چیه؟! 🙂🙂🙂جمله ی الان دیگه با پیشرفت علم ناباروری وجود نداره با وجود امیدی که توش هست یه دروغ محضه🙄🙄🙄انقدر به تازه عروس داماد ها و کهنه عروس داماد ها نگید بچه دار بشید حتی اگه بگید نینی نمیاری هم باز از زشتی سوال کم نمیکنه به هیچ زنی نگید بچه نداری راجتی تا بچه نداری خوش باش شما از دل کسی خبر نداری شاید اینا آرزوش باشه اما مشکلی داره 😭😭😭باور کنید خدایی هست اون دنیایی هست و ما به خاطر حرفای نسنجیده مون باید جواب بدیم😪اینکه حواسم نبود ته دلم چیزی نبود از رو خیر خواهی گفتم و منظوری نداشتم همش توجیهه برای مایی که تو قرآنمون هزار بار به تفکر و تعقل و اندیشه دعوت شدیم!!! 😑😑😑

والا منم موندم چرا دلار و طلا ارزون شدن ولی وسایل و مواد خوراکی هی داره بالا میره

به این حجم از خوش شانسی رسیدم که  اگه یه نیزه از آسمون بیافته پایین صاف میره توی ماتحتم🤨🤨🤔😵‍💫😟

بنطرم از ماست که برماست..دور از جون شما مردم بدی شدیم...مسلمه اوصاع حداقل تا خرداد ۱۴۰۰ بهتر میشه..ولی کاسب ها هیچکدوم رحم نمیکنن..از بس دور از جون نون حدوم سر سفره هاشون میبرن..بچه هاشون بد شدن..همه چی به هم ریخته..واقعا جامعه داره از هم میپاشه...ما هم که وسیله احتیاج داریم باید بسوزیم

2738