2733
2734
یه کتابی بود به اسم رمان البته اسمش گل صحرا از تکین حمزه لو  راجبع به دختری از قبایل افریقاست ...

خیلی غمگین😔

کاربری برای دو نفره جهت اطلاع کاراگاه ها .و خانومی که بهم تهمت دروغ گویی میزنی مگه من تلپیک جنجالی میزنم نهایت تاپیکای این کاربری برای کنکور و روابط با همسره دیگه اینهمه تهمت و قضاوت برای چیه 😑   نی نی سایتی ها با ارزش ترین ادمایی هستن که اطرافم داشتم و به مهربونیتون هیچ جای دیگه ای نیست دوستتون دارم ❤🥰

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢

خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍

بیا اینم لینکش

ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

صدای گریه

مگس

حصار تنهایی من

خیییلی رمان خوندم اسماشون یادم رفته دیگه😐
😐😐

نفوذ ناپذیر 

افسونگر

اقا یه رمانی بود ارباب خدمتکاری بود بعد پسره یه حیوون داشت جگوار بود فقط دختره نزدیکش میشد اسمش کسی نمیدونه؟خوندمش اسمش یادم رفته فقط میدونم رمان قشنگی بود میخوام بازم بخونمش😐
😂

عزیزِ خواستنیِ کوچولوی من سلام 🥰با این که خیلی یهویی اومدی و مامان و غافلگیر کردی ولی خوش اومدی عدسی مامان👼امروز در تاریخ۱۴۰۰/9/۱۶ برای اولین بار صدای قلبت و گوش دادم  قلب مادر🤩بی صبرانه منتظرتم عدسی من🤩عدسی، سوم مرداد به دنیا اومد👶و زندگی آروم و یکنواخت ما رو نابود کرد🥴😁❤
صدای گریه مگس حصار تنهایی من خیییلی رمان خوندم اسماشون یادم رفته دیگه😐 😐😐 نفوذ ناپذیر  ...

افسونگر خیلی خوب بود متفاوت بود

کاربری برای دو نفره جهت اطلاع کاراگاه ها .و خانومی که بهم تهمت دروغ گویی میزنی مگه من تلپیک جنجالی میزنم نهایت تاپیکای این کاربری برای کنکور و روابط با همسره دیگه اینهمه تهمت و قضاوت برای چیه 😑   نی نی سایتی ها با ارزش ترین ادمایی هستن که اطرافم داشتم و به مهربونیتون هیچ جای دیگه ای نیست دوستتون دارم ❤🥰
2728

تا تباهی

ابی ب رنگ احساس من 

عشقو احساس من

سفر ب دیار عشق

اپارتمان صد متری 

توسکا

قرارنبود 

روزای بارونی ادامه قرار نبوده 

ساختمان دو واحده 

قصه عشق تر گل 

واحد روبرویی

پلیس شیطون 

عروس مرده 

گاهی عشق از پشت خنر میزند ۱و ۲ و۳ داره 

گیسو کمند خیلی عاللللیه 👍👍👍

مسیر عشق 

دختر شطون و لجباز پسران مغرور دختران شیطون 

ثمره انتظار

افسونگر خیلی خوب بود متفاوت بود

من اولین رمانی که خوندم افسونگر بود😐
فک کن چه طوفانی شروع کردم😂

عزیزِ خواستنیِ کوچولوی من سلام 🥰با این که خیلی یهویی اومدی و مامان و غافلگیر کردی ولی خوش اومدی عدسی مامان👼امروز در تاریخ۱۴۰۰/9/۱۶ برای اولین بار صدای قلبت و گوش دادم  قلب مادر🤩بی صبرانه منتظرتم عدسی من🤩عدسی، سوم مرداد به دنیا اومد👶و زندگی آروم و یکنواخت ما رو نابود کرد🥴😁❤
2738

در حسرت آغوش تو 

التهاب یک دوران 

میرم جای من اینجا نیست

_چرا تو زندگی من همش بارون میاد؟ چرا من هیچوقت چتر ندارم‌؟                                              +بارون مسئله مهمی نیست. حتی اگه تو تنها کسی باشی که چتر نداره،اشکالی نداره فقط خیس شو،خیس شو و بدو. اونوقت میبینی که زود میرسی خونه!
صدای گریه مگس حصار تنهایی من خیییلی رمان خوندم اسماشون یادم رفته دیگه😐 😐😐 نفوذ ناپذیر  ...

فک کنم التهاب یک دوران عشق منه این رمان😌

_چرا تو زندگی من همش بارون میاد؟ چرا من هیچوقت چتر ندارم‌؟                                              +بارون مسئله مهمی نیست. حتی اگه تو تنها کسی باشی که چتر نداره،اشکالی نداره فقط خیس شو،خیس شو و بدو. اونوقت میبینی که زود میرسی خونه!
من اولین رمانی که خوندم افسونگر بود😐 فک کن چه طوفانی شروع کردم😂

چ جالب برای منم اولی بود