2726

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

من هر روز اون هیچی

خدا جونم ممنونم بابت دوقلو های نازی که بهم هدیه دادی دختر و پسر نازم 😍😘 دعا کنید واسم که امضاء به زودی واقعی بشه و خدا لطفش رو شامل حالم کنه یه دوقلو فرشته بهم بده اگر دوست داشتی برای من و همه منتظرا صلوات بفرست😊 
2728

دو سه هفته ای یکبار میرم اونا هم تو سال ۴  ۵ بار میان  تا دعوت نکنم نمیان 

خدا که فقط متعلق به آدمهای خوب نیست خدا، خدای آدمهای خلافکار هم هست و فقط خود خداست که بین بندگانش فرقی نمی گذارد فی الواقع خداوند اند لطافت،اند بخشش،اند بیخیال شدن،اند چشم پوشی و اند رفاقت است رفیق خوب و با مرام همه چیزش را پای رفاقت میدهد.اگر آدمها مرام داشته باشند هیچوقت دزدی نمیکنند،ولی متاسفانه بعضا آدمها تک خوری می کنند و این بد روزگار است.بایستی ما یه فکری به حال اهلی شدن آدمها بکنیم،اهلی کردن یعنی ...اهلی کردن یعنی ایجاد علاقه کردن.و این تنها راه رسیدن به خداست که بسیارم مهم است.

پنج دقیقه خونمون فاصله 

شوهرمم دو هفته یه بار میره 

مدلشم اینجوری بود که هر روز باید مامانشو میدید 

ولی الان بزور میفرستمش بره 

یا میگم پاشو باهم بریم

اصلاهم دوست ندارم این رفتارشو چون خودم پسر دارم و دوست ندارم پسرمم بزرگ شد دیر به دیر بیاد دیدنم

إِنَّمَا أَمْرُهُ إِذَا أَرَادَ شَیْئًا أَنْ یَقُولَ لَهُ کُنْ فَیَکُونُ ????

چون به چیزى اراده فرماید کارش این بس که مى‏گوید باش پس [بى‏درنگ] موجود مى‏شود (??)

قبلا ک مادرشوهرم مریض نبود زود ب زود میومد خونم الان ک سرطان داره و حلش خیلی وخیمه من تا جایی ک بتونم میرم کاراشو انجام میدم.خانم خیلی خوبیه چون اصلا اهل دخالت نیست و تو دعواها پشت عروساشو میگیره میزنه تو دهن پسراش،امیدوارم حاش خوب شه گناه داره حقش نبود اینجوری مریض بشه

جهان حاشیه جذابیست حوالی🎀تو🎀