2733
2734
نه اگه میخوای حساسیت شوهرت بیشتر بشه بذار هر روز بده اگه میخوای احترامش بیشتر از این زیر سئوال بره ب ...

میدونم میفهمم بله باید قطعش کنم. 

خدایا آرامشی عطا کن به خودم و همه. 

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

من نیازی به غذا دادن ندارم و مادرم هر روز نمیبینم الانم چون حامله هستم غذا میده چون میدونه بعضی روزه ...

خودتو ناراحت نکن عزیزم نمیدونم چرا حق و ب شوهرت میدن وقتس همچی واضحه چرا میخان شما قانع‌کنن از خانوادت دور بشی دلشونو بشکنی ببین وقتی خودشونم باشن اینجوری میکنن عمرن مادرشونو تاج میکنن توسرشون درستشم همینه ولی ب شما اینجوری میگن 

خدا =جایگزین تمام نداشته ها ✌
هرچی هست مانع این نشه مادرش بیاد دیدنش و مادرش بفهمه شوهرش با دختر حاملش بد رفتاری میکنه مادرش براش ...

دقیقا منم میگم اصلا شوهرش نباید بفهمه مادرش بهش غذا میده. همین پرروش کرده. من نگفتم مادرش نیاد دیدنش قبلش گفتم وقتی شوهرش نیست بیاد اسی هم نگه . چه خوشمون بیاد چه بدمون بیاد شوهر اسی حساس شده رو خانواده اسی و حسودیش میشه اگه میخواد جنگ و دعوا تموم بشه باید یه کاری کنه حساسیت و حسادت کم بشه.مطمئنم مادر اسی هم دنبال خوشبختی و آرامش دخترشه .

خدایا نفرین نمیکنم فقط واگذار میکنم به خودت .....خودت مثل همیشه می‌دونی چیکار کنی.... می‌دونم صبر تو چهل ساله
2731

اوه چه بد😳😳

اگه دست روت بلند کرد با یکی از اقوام نزدیک در میون بزار تا شاید بتونه کمکت کنه😔❤️❤️

بخدا اگه میتونستم کنارت باشم ، حساب شوهرتو میرسیدم❤️😔😔😔😔😔😔😔😔😔😔

همه چیز درست خواهد شد، دقیقا ۳۲ این ماه ساعت ۲۵...
2738

من تا یاد دارم تاپیکای شما اکثرش دعوا با شوهرتونه..تا جایی که چندبارم میخواستی جدا بشی....بعد چطوری حامله شدی وقتی اینقدر مشکل داری

خدایا میشه یه بار دیگه مادر بشم🥹
مرتیکی نفهم چقدر حرص خوردم میشه آدرس بدی من کلی بزنمش میخواد زن بزن اونم زن حامله 😤😤😤😤😤😤😤😤😤

بیا با هم حسابشو برسیم💔😤😤

مرتیکه ی اسکل اوزگل فکر کرده کیه😤😤😤

همه چیز درست خواهد شد، دقیقا ۳۲ این ماه ساعت ۲۵...
من نیازی به غذا دادن ندارم و مادرم هر روز نمیبینم الانم چون حامله هستم غذا میده چون میدونه بعضی روزه ...

من یه ساعت وقت گذاشتم دارم به شما تجربیات خودم رو میگم شما انگار دعوا داری . من تاریک رو ترک میکنم شما هم به کتک خوردن ادامه بده. شما خودت این مدل زندگی رو دوست داری . حتما رفتارت با شوهرت هم همینطوره و انتقاد پذیر نیستی که به جنون میرسونیش

خدایا نفرین نمیکنم فقط واگذار میکنم به خودت .....خودت مثل همیشه می‌دونی چیکار کنی.... می‌دونم صبر تو چهل ساله
2706