1874

امشب مامان باباش اومده بودن اینجا یهویی بعد من چند بار خواستم خودم شام درست کنم نذاشت گفت میرم یه آشی چیزی میخرم. 

بعد سوار ماشین شد رفت بالا شهر از بهترین جا فست فود خریده 

حالا همیشه خدا واسه مامان بابا من زورش میاد و یادم نمیره پارسال خونمون بودن اومده بودن کمکم اسباب جمع کنن واسه اسباب کشی گفت اه خسته شدم چقدر هر شب من به اینا شام بدم واسه یه آش

منم ناراحت شدم خلاصه و پول نداشت و از کارت من خریده بود امشب منم تو خودم بودم بعد که خونوادش رفتن اومد با لحن بد به من گفت هان چرا زورت اومده مگه جاریت نیست هی اینا رو مهمون میکنه و زورش نمیاد تو چقدر گدایی تو چقدر گشنه ای منم گفتم منو مقایسه نکن با اون اون اینطوریه من اینطوری آره نه خودت واسه مامان بابا من زورت نمیاد چطور واسه مامان بابا من چیز ارزون و از پایین شهرم زورت میاد حالا واسه اونا رفتی سراغ بهترینش تو بالاشهر؟ 

اونم گفت دلم خواسته پول خودمه. 

منم گفتم نخیر پول منه(حقوقش تموم شده و از یکم پس انداز کارت من خرج میکنه) 

بعد کنترل رو طرفم پرت کرد و منم جیغ زدم و اومد سمتم منو بزنه سر همچین موضوعی قشنگ خیز زدن بود. منم کلی جیغ و داد کردم که میخوای دست رو زن حامله بلند کنی؟ 

خلاصه همه صدامونو شنیدن. آبرومون رفت. 

فقط 19 هفته و 1 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
خدایا آرامشی عطا کن به خودم و همه. 

گل و گیاه مورد علاقه تون انتخاب کنید کاشتش با ما اونم رایگان

2000
2006
چه هیجان انگیز

نخیر وحشتناک بود خیز روانی ها رو گرفته بود اونم واسه زن حامله. 

1
5
10
15
20
25
30
35
40

کاش یکم خود داری میکردی اینجور مواقع چشم بپوشون میلیازد ک نبود گلم دفعه بعد هم برا خونوادت جبران کن چون مادری بچه گناه داره

اگر بخواهی به هرچیزی که به تو گفتهمی‌ شود، واکنشی عاطفی نشان بدهیبه «رنج بردن» ادامه خواهی داد.  اگراجازه دهی کلماتِ دیگران تو را کنترلکند، هرچیز دیگری هم تو را زیر سلطهخواهد گرفت! نفس بکش و بگذار بگذرد ...!!

😑😑😑😑😑😑😑😑😑😑😑😑😑😑

حالا خدا کنه بعد بچه یموقع قاطی نکنه و خیز برداره!!!!!!

دیگه اون خیلی بدتره که بچه هم شاهدش باشه 

ایران به خاک خسته تو سوگند،به بغض خفته دماوند😞که شوق زنده ماندن من به شادی تو خورده پیوند😞ایران اگر دل ترا شکستند،تو را به بند کینه بستند😞چه عاشقان بی نشانی که پای درد تو نشستند😞 😞😞😞😞😞😞ایران به شوق زندگی، در مرگ روئین تن شده😞مرد و زنش تلفیقی از ابریشم و آهن شده😞ایران پر است از عاشقان، این گنج های بیشمار😞مرزیست پر گوهر ولی، با رنج های بیشمار😢😢😢😢😢😢😢😢😢😢😢😢😢😢حس ششم!!!!😷😷😷😷😷😷😷😷غیرت!!!!😷😷😷😷😷😷😷😷جن!!!!😷😷😷😷😷😷😷مرد خاله زنک!!!!😷😷😷😷😷😷😷😷😷😷دختر بچه شوهر کرده!!!!!😷😷😷😷😷😷😷مرد بچه باز!!!!😷😷😷😷😷😷😷😷رل 😷😷😷😷😷😷😷😷کراش😷😷😷😷😷😷😷کرونا!!!!!😷😷😷😷😷
خب چ سر این موضوع بحث میکنی ، بیخیال بابا بعد پول ت ازش بگیر

خب چطور اون واسه خونواده من زورش میاد منم زورم میاد. 

1
5
10
15
20
25
30
35
40