2737
2734
عنوان

کادو تولد برای بچه م چی بگیرم؟

325 بازدید | 24 پست

سلام 

بچه هام پنج ساله هستن دختر و پسرن اصلا با اسباب بازی بازی نمیکنن انواع عروسک و ماشین و ربات رو دارن دوچرخه و اسکوتر هم دارن دوست داریم هدیه تولدشون چیزی باشه که ازش استفاده کنن همسرم مایل تبلت یا ایکس باکس بخره شماها از چه سنی تبلت به بچه ها دادین ایا ایکس باکس به اندازه تبلت برای بچه تو‌این سن جذابیت داره؟

هر پیشنهادی دارید بگید واقعا نمیدونم‌چی‌ بگیرم

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731

باز تبلت از ایکس باکس بهتره برای سنشون

گر نگهدار من آن است که من میدانم شیشه را در بغل سنگ نگه میدارد❤از خدا میخوام هیچ بچه ای هیچ کجای دنیا مریض نشه🍂خدا جونم بابت تمام گناه هایی که کردم و تو رو اون لحظه بالاسرم ندیدم توبه 😔 میشه برام صلوات بفرستین که خدا گناهامو ببخشه 😢🥀
2738
من برای پسرم تلسکوپ خریدم ... دوربین هم دوست داشت .. دماسنج و چیزای مغناطیسی هم دوست داره .. 

خوب چیزی هم دیده میشه با تلسکوپ؟ خیلی ایده خوبیه ولی ما وسط یک شهر شلوغیم‌ حتی تابستون هم به ندرت ستاره دیده میشه تو‌ محل زندگی‌مون

تبلت نه خیلی کم سنن هنوز

تبلت یا موبایل مستقل رو حداقل بزار ده‌سالگی داشته باشن

اگه پارک یا فضای باز میتونین برین اسکیت یا دوچرخه  بگیر براشون با لباس ورزشی  

ایکس باکس هم خوبه به درد همتون میتونه بخوره  

خیلی وقتا مردم در مورد سفر به گذشته فکر میکنن و نگران یه تغییر تصادفی تو زمان حال هستن                                اما هیچکس تو زمان حال فکر نمیکنه که بتونه آینده خودش رو به طور اساسی تغییر بده...!  

به نظرمنکه تواین سن اصلانیازنیست که تبلت واینطورچیزابدین دسته بچه.چون فکرمیکنم یجورایی بچه روازدنیای واقعی بچگی بیرون میندازه.البته نظرشخصی خودمه.توروخداکسی ناراحت نشه.به پسرم که ۸سالشه هم گفتم تا۱۶سالگی حق نداری درموردگوشی های هوشمندحرف بزنی .حالانمیدونم تاچه حددرسته ولی خب نظرمن اینه.

تبلت نه خیلی کم سنن هنوز تبلت یا موبایل مستقل رو حداقل بزار ده‌سالگی داشته باشن اگه پارک یا فضای ب ...

خودمم با تبلت خیلی مخالفم ولی الان به هرکی میرسن گوشیش رو‌میگیرن بازی میکنن دخترم از طریق گوشی یکی از اقوام‌ نزدیک کرونا گرفت! همسرم میگه داشته باشن که از بقیه نگیرن خیلی اکسیت دوست دارن ولی باید برن کلاس که تو‌‌ شرایط فعلی نمیشه🙁اگرنه حتما اسکیت میگرفتم 

به نظرمنکه تواین سن اصلانیازنیست که تبلت واینطورچیزابدین دسته بچه.چون فکرمیکنم یجورایی بچه روازدنیای ...

منم نظرم همین پیام بالا رو‌بخون خوب چی‌ بگیریم اصلا با اسباب بازی بازی نمیکنن

2706