2733
2739
عنوان

بنظرتون با این آقا ازدواج کنه؟؟

635 بازدید | 43 پست

خوشگلا من یه دوستی دارم خیییلی باهم صمیمی هستیم مثل خواهرمه

این دوستم سه ساله با یه اقایی دوسته واقعاااا دوتاشدن عاشق همدیگه هستن... پسره خیییلی خوشگل و خوشتیپه خونه ماشین شغل هم داره و اینکه مهندسه

...

جریان ازین قراره که تو این مدتی ک باهم بودن ینی این ۳ سال

دوستم و اون اقا فهمیدن ک از نطر خونوادکی خیلی باهم متفاوت هستن 

پسره روستا زاده هستش و خونواده خیلی ساده و قانع و البته با طرز تفکرات قدیمی و اینچنینی هستن و دختره از تهرانی های قدیم و خان طوری و دیگ خودتون تا تهش برین

مثلا شام عدوسی پسره اینا مرغ زیر برنج میدن 

دختره اینا ۳ ۴ مدل عذا

پسره کل زناشون چادری ان دختره حتی عروسی هاشون مختلطه و دیگه ازینجور موووردا

اقا مامان پسره میگه بفهمه ۳ ساله دوستیم پسرشو طرد میکنه😑 در صورتی ک خونواده دختره از همون اول میفهمیدن با این دختره اس در این حد

حالا میخوان جدا بشن و ب این نتیجه رسیدن ک ب درد هم نمیخورن ولی انقد عاشق همن ک دوستم بی خوابی و افسردگی شدید گرفته در خدی دکتر بهش قرص اعصاب داده و ارام بخش

الان کنارمه تو رو خدا یچی بگین نصیحتش کنین بنطر شما ایت پسر و دختر واقعا ب درد هم میخورن؟

بالاخره بستگی ب خودشون دار خیلیا کنار میان 

اینا باید بسنجن کل شرایطو ن ک چون دوسال باهمن و عاشق 

برن زیر ی سقف

ژیـــــنــا.                                                         انسـان ناصحیـحی هـستم،در همـه ابـعاد                                                       نـان خـدا میخـورم ، فـرمـان شیـطان میـبرم                 رو اعصاب آبـانـیا راه نرید؛میدون مینِ:)                                                         https://t.me/Hich_zh

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728

خواندادرو  ول کن  اگه  واقعا  پسره  اخلاقش  جوره  با  دختره  حله

خانم  عزیز ،  میدونی  همین  زمانیکه  امضای منو  میخونی دیگه  تکرا  نمیشه🤔؟پس  واکن  اون  لبارو😁 یک  لبخند  بزن  غم غصرو بریز دور  🤩به اطرافیانت  لبخند  بزن  حتی  اگه  مصنوعی  باشه  بهشون  انرژی  میده بزار  تواین  دوران  سخت  حداقل  دیدن  تو  خوشحالشون  کنه😍🤩اونوقت  ازشادیا  اونا  خودتم  دوبرابر  شاد  میشی واین  سیکل  ادامه  پیدا  میکنه🤩🤩😍❤
2738

کافیه خود دو نفر بخوان کسی ک بخاطر شام‌عروسیو رخت و لباس و خونه و این‌چیزا از عشقش جدا بشه بهتره اسم عشقو گثیف نکنه درثانی از خوبیای پسره فقط خوشگل و ماشین و این‌چیزارو گفتی بنظرم همون جدا باشن بهتره اینا عاشق نیستن

2706