2726
عنوان

آی وی اف با کیست آندومتریوز

655 بازدید | 20 پست

سلام بچه ها شبتون بخیر، اینجا کسی هست که با وجود کیست آندو آی وی اف کرده باشه و مثبت شده باشه؟ دکترم بهم گفت که چون بچه نداری و کیستت ۴ سانته لاپارا نشو فعلا، یعنی با وجود کیست احتمال داره مثبت شه انتقالم؟

آیا به آنچه که برای تو مقدر شده است ایمان داری؟؟؟

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2728
وای این سواله منم هست منم ۴ سانته و هفته پیش دکترم گفت نیاز به عمل نیست حالا قراره میکرو کنم

خوشبختم پس  

دکترتون کی هست؟ کجا میکرو میکنین؟ 

والا شدیم موش آزمایشگاهی دکترا  

خوشبختم پس     دکترتون کی هست؟ کجا میکرو میکنین؟  والا شدیم موش آزمایشگاهی دکترا &n ...

منم خوشبختم. من تهران کلینیک ناباروری ابن سینا میرم واسه ۵ بهمن بهم وقت داده دکتر ذنوبی که برم برای میکرو چی میشه. البته من شوهرم تعداد اسپرمش ۳۰ میلیونه و موروفولوژی و تحرک صفر که باید حتما میکرو کنیم 

🖤واسه شادی روح داداش نازم صلوات بفرستید🖤
منم خوشبختم. من تهران کلینیک ناباروری ابن سینا میرم واسه ۵ بهمن بهم وقت داده دکتر ذنوبی که برم برای ...

ابن سینا عالیه، مطمئنم جواب میگیرین.... والا من یزد میرم پیش دکتر فیروزآبادی، حالا دو به شک شدم شاید برم پیش افلاطونی

ابن سینا عالیه، مطمئنم جواب میگیرین.... والا من یزد میرم پیش دکتر فیروزآبادی، حالا دو به شک شدم شاید ...

حالا انشالله مشکلت حل بشه توی این سایت اینگار هیچ کس نمیاد جواب بده کاش میگفتن که ما هم اینجوری استرس نکشیم

🖤واسه شادی روح داداش نازم صلوات بفرستید🖤
حالا انشالله مشکلت حل بشه توی این سایت اینگار هیچ کس نمیاد جواب بده کاش میگفتن که ما هم اینجوری استر ...

ممنونم، ان شالله مشکل همه مون حل شه، آره والا دو تا پیدا می‌شد میگفتن باردار شدن با این شرایط خیلی روحیه میگرفتیم

بنظرم لاپرایا هیسترو خوبه قبل انتقال 

شاید ما جای دیگری مُرده ایم؛اینجا جهنم ماست!🤔  ..هرچقدر حرفاى دلت بيشتر ميشه و دلت پرتر،همونقدر ساكت تر میشی وكم حرفتر                                  
2706