2733
2734
 سلام هردو باید مشاوره بدید . اگه براتون سخته همینجا می تونید مشاوره بدید ، تو قسمت خصوصی یا تو ...

ببخشید جواب دوستانی که بعداز من سوال پرسیدن رو دادید ولی سوال من بی جواب موند😐

شده از درد بخندی که نبارد چشمت؟! من در این خنده ی پرغصه مهارت دارم...🙂🙂
سلام. پسرم دوسال و دو ماهشه همه حرفی میزنه کامل جمله میگه حرفارو میفهمه و نمیتونم از پوشک بگیرمش همک ...

سلام ، با عرض پوزش من کمکی از دستم بر نمی یاد ، اگه به مشاور کودک مراجعه کنید بهتره 

بچه ها باورتون میشه!!!

دیروز جاریمو بعد مدت ها دیدم انقدر لاغر شده بود از خواهر شوهرم پرسیدم چطور انقدر لاغر شده، بهم گفت از اپلیکیشن زیره رژیم گرفته، من که از کافه بازار دانلود کردم و شروع کردم لینکشو میزارم شمام شروع کنید تا الان که راضی بودم.

راستش باید باهاش حرف بزنم نمیدونم.الان شما هیچ راهنمایی واسه من ندارید حدااقل بفهمم ایامن مقصرم چون ...

سلام ، ببیند شما هم شاید کمتر ولی بالاخره مقصرید ، از اونجایی که شوهرتون حساسه نیاز به مشاوره داره ، ولی شما می تونید ، آرامش خودتونو حفظ کنید ، مثلا اگه تو خیابون روتون حساسه ، دست شو بگیرید بگید ممنون حواست به منه . تنش تو خونه رو کاهش بدین و با لحنی نرم و مهربون باهاش حرف بزنید ، برای کاهش عصبانیت ورزش کنید ، ریلکس کنید ، خواب مناسبی داشته باشید و بخندید ،طبیعت هم بهتون کمک میکنه . در هنگام عصبانیت خشم خودتون رو با خنده خالی کنید و سرزنده باشید ، می دونم سخته ولی شدنیه . خانوادگی برید پیک نیک و به خاطر هر چیز عصبی نشید . خیلی راحت بگید فدای سرت ، ولی کاملا بیخیالی هم طی نکنید ، اگه شوهرتون مشاوره بده خیلی خوبه 

2728
سلام من بالاترم گفتم ، من واسه این مشکل یه فرمول درمانی دارم ، متنی تهیه کنید و جلوی آینه با صدای بل ...

نه عزیزم 😅😅اینقدراهم‌پایین نیست

خیلی راحت تو جمع صحبت میکنم😁

منتها همش دلم میخواد بهترین باشم مثلا بهترین چهره بهترین لباس 

مثلا اگه میخوام مانتو بخرم اونقدر میگردم تا بهترین مانتو رو بخرم یا اگه بخوام کاری کنم حتما نظر خانوادم برام مهمه میپرسم اما اخرش کار خودم رو میکنم😆

این رفتار بسیار خوبیه ، باید به خودتون افتخار کنید

اما خودم خیلی اذیت میشم عزیزم

اینکه همش بخوی عالی باشی سخته 😓

دلم میخواد برا دل خودم فقط زندگی کنم اگه بهترینم نشد بگم فدای سرم نشد ک نشد

راستی یکمم حرف بقیه در لحطه روم اثر میگذاره اما بهش ک فکر میکنم بی تفاوت میشم

2738
سلام ، ببیند شما هم شاید کمتر ولی بالاخره مقصرید ، از اونجایی که شوهرتون حساسه نیاز به مشاوره داره ، ...

میدونم منم مقصرم همه ناراحتیم از بی محبتیشه ب قولی انگار کمبود محبت دارم عصبی شدم قبلنا خیلی بهم محبت میکرد اما یکدفعه بعد بچه دار شدن همه چی تموم شد تازه گیر دادناشم بیشتر و بدتر شد سر بچه خلی باهام دعوا میکنه ینی جوری شدم حس میکنم اصلا مادر خوبی نیستم،خیلی سخته بخوام در مقابل بدی هایی ک بهم میکنه بیخیال باشم بیشتر از فحشاش ناراحتم ینی خانوادگی فحش زیاد میدن. خیلی کم اهل تفریحو ایناست ینی هر بار خودم باید بگم مارو ببر بیرون اونم 70درصد بیرون رفتنامون اخرش ناراحتیه اصلا ذوق نداره مثلا بیرون با دوقو شوق یه چیزی بهش نشون میدم یجوری نگا میکنه ک پشیمون میشم میگه مثلا پاساژو بازار گردی چیه ک واسش ذوق داری ادم یکی دوبار بره دیگه واسه چی بخواد دوباره بره  جوریه ک همش دارم با مردای دیگه مقایسش میکنم تو سنوسال خودم نمیبینم شوهرش انقد سخت گیر باشه اصلامهمونی دوس نداره توقع داره منم دلم نخواد جایی برم رو رفتارو حرفای دیگرانم حساسه حس میکنم همش دنبال اینه ک بفهمه کی داره با حرف یا رفتار بهش بی احترامی میکنه،رو ارایش کردنم خیلی حساسه ینی از اول زندگیمون این مشکل رو داشتیم من بخاطر اون ارایشمو خیلی کم کردم ولی بازم گیر میده یا نمیذاشت تنها جایی برم حتی نمیذاشت زیاد خونه بابام برم با اینکه میدونست اولای ازدواجم خیلی دلتنگشون میشدم منم اون زمان بی تجربه بودم سر این چیزا باهاش دعوا میکردم 

💜تواستعاره ای هستی از تمام حس های خوب دنیا💜💞💞💞💞💞💞
سلام ، از اول زندگی همین طور بودید ؟  بیشتر دلیل دعواها چیه ؟

توعقدم بعد یه سری اشتباهات من این جنگ ودعواهاشروع شدوهنوزم که هنوزه بعد یه سال ونیم که عقدیم خوب نشدع!

هرچی که به فکرتون میرسه از روی موی فرش توخونه بابام گرفته تاجورابی که میپوشم کلا حساسه بشدت رومن!

هرچه آید به سرم بازگویم گذرد♡وای ازاین عمر که با میگذرد!میگذرد♥
توعقدم بعد یه سری اشتباهات من این جنگ ودعواهاشروع شدوهنوزم که هنوزه بعد یه سال ونیم که عقدیم خوب نشد ...

شاید بهتره شم ام قبولش کنید و تنش رو کم کنید ، مثلا اگه روتون حساسیت به خرج میده بگید ممنون عشقم که روم حساسی ، و از این جور حرف ها ، تو خونه لبخند بزنید ، دلیل دعوا هارو پیدا کنید ، حتی اگه براتون سخت هم بود ، به دعوا خاتمه بدید

شاید بهتره شم ام قبولش کنید و تنش رو کم کنید ، مثلا اگه روتون حساسیت به خرج میده بگید ممنون عشقم که ...

عقدم!!!ولی دیگع خیلی حساسع عین بچع هادارع بع بابام حسودی میکنه میگه باباتودوس داری!میگه مبدونم ازازدواجت پشیمونی چون خونوادتوبیشاردوس داری!

شما واقعا از ازدواج پشیمونید ؟

ن اصلن من دوسش دارم شدیدا ولی بداخلاقیاش عصبانیتش واقعابعضی وقتاپشیمونم میکنه!

2706