2726

یه چیزی هست که با همه وجودم میخوامش 

کسی هست بدونه چله گرفتن چطوریه کسی ازش حاجت گرفته؟ 

دوستان مسلمان ، غیرمسلمان همتون واسم دعا کنید 

اگه دعایی واسه غیرممکن ها بلدین بهم بگین

تنها خدا میتواند مرا قضاوت کند

منم الان تو‌وضعیت توام با دل محتاجم برات دعا میکنم عزیزم 

انشالله به چیزی ک میخوای برسی و حکمت خدا با مراد دلت یکی باشه

حاجت سنگینی دارم برام  دعا کنید🙏🏻من تا مهربانی بیشتر نخوانده ام.. .

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728

درکت میکنم چون خودم همین دردو داشتم...باید صبر کنی و دعا ولی اینو درتظر داشته باش  ک اگه صلاحت توش نباشه براورده نمیشع..‌ولی باز هی دعا کن اگه هم نشد خدا از جای دیگه جوابتو میده❤

دوسم داره همه رو دوس داره

تو شادترین انسان خواهی بود اگر فراموش نکنی که از تو فقط یکی ❤و از خدایت هم یکی در دنیا وجود دارد.😉یک آدم خاص و یک خدای بینظیر❤ کافی اند برای ساختن یک دنیای خارق العاده😊😉
😑کی گفته 

همه رو دوس داره خودش گفته اما من ازش دور شدم فک میکنم🥺

تو شادترین انسان خواهی بود اگر فراموش نکنی که از تو فقط یکی ❤و از خدایت هم یکی در دنیا وجود دارد.😉یک آدم خاص و یک خدای بینظیر❤ کافی اند برای ساختن یک دنیای خارق العاده😊😉

اَللّهُمَّ صَلِّ عَلی فاطِمَة وَ اَبیها وَ بَعْلِها وَ بَنیها وَ سِرِّ الْمُسْتَوْدَعِ فیها بِعَدَدِ ما اَحَاطَ بِهِ عِلْمُکَ

530بار پشت سرهم تونستی بگی حاجت روایی

لطفا اگه از مطالبم خوشت اومد یک صلوات یا فاتحه برای پدرم بفرست.ممنونم.  حرفی داشتی اینجا بهم بگو.                                 https://harfeto.timefriend.net/16684506750081

خدا همه بندگانش.. مخلوقاتش دوست داره شک نکن. ان شاءالله که حاجتروابشی. 

تاپیک نور، اینجاست💎💎       نــــــــور انتخاب نمی کند، می تابد به ذره ذره ی زندگی و بر هر چه در مسیر دارد روشنی می بخشد نور باش و ذات خویش را زیست کن…زندگیتون پر از نور الهی✨خدایا من خواهان بهترین تقدیری هستم که برای من و عزیزانم و دوستانم رقم زده ای🙏✨                                                                            زندگی برگ بودن در مسیر باد نیست امتحان ریشه است ریشه هم هرگز اسیر باد نیست زندگی چون پیچک است انتهایش می رسد پیش خدا
2706