2737
2734
عنوان

چیکار کنم بچمو

192 بازدید | 13 پست

دوسالو نه ماهشه سه چهار ماهه از پوشک گرفتم اوایل قشنگ میرفت دسشویی واسه پیپی روزی چند بار میرفت بعد چن وقت انگار میترسید انقدر خودشو نگه میداشت که به لرزه می افتاد بعد مجبوری میرف دسشویی الان نه دیگه راحت میکنه تو شلوارش عین خیالشم نیس چیکار کنم حالا؟

یه توپ دارم قلقلی نیس   سرخ و سفید و آبی نیس   میزنم زمین صدا میده.  سوراخه و هوا میده من این توپو نداشتم.   پول از قلک برداشتم   رفتم یکی خریدم.  نتیجه اش رو دیدم.  بابام بهم کتک داد.  گریه کردم پفک داد 

با جایزع و ایناهم راضی نمیشه

یه توپ دارم قلقلی نیس   سرخ و سفید و آبی نیس   میزنم زمین صدا میده.  سوراخه و هوا میده من این توپو نداشتم.   پول از قلک برداشتم   رفتم یکی خریدم.  نتیجه اش رو دیدم.  بابام بهم کتک داد.  گریه کردم پفک داد 

بچه ها باورتون میشه!!!

دیروز جاریمو بعد مدت ها دیدم انقدر لاغر شده بود از خواهر شوهرم پرسیدم چطور انقدر لاغر شده، بهم گفت از اپلیکیشن زیره رژیم گرفته، من که از کافه بازار دانلود کردم و شروع کردم لینکشو میزارم شمام شروع کنید تا الان که راضی بودم.

ای جونم چرا میترسه؟ چرا خودش نگه میداره

علوم پزشکی ام چه حرفه و چه رشته ای بماند. اگر گاهی پستهایی میزنم ک ازتون راهنمایی طب سنتی یا خونگی میخوام فقط میخوام از تجربیاتتون استفاده کنم. لطفا دوا درمون الکی نگید و روشم اصرار نکنید!!چون متاسفانه میبینم کاربرا میان کمک پزشکی ازتون میخوان شما هم هر چی بلد نیستید و هستید میگید روشم اصرار میکنید و با بقیه هم سرش جنگ دارید! تو حال خودتون باشید 
2728

ببین چند وقت بهش بگو اگر جیش بگی بری دستشویی خرگوش یا هرچی که دوست داره میاد برات جایزه میزاره 

من اینطوری عادتش دادم 

بعد هر بار دستشویی براش شکلاتی لواشکی پسته ای چیزی میذاشتم میومد خوشحال میگفت خرگوش برام جایزه گذاشته

همیشه سرم بالاس چون بالا سرم خداست 

نگران نباش درست میشه همه ی بچه ها یه مقطعی بعد از پوشک اینطوری لجباز میشن 

میشه برای شادی روح پدر و مادرم یک صلوات بفرستید مظلوم از این دنیا پر کشیدن  
ای جونم چرا میترسه؟ چرا خودش نگه میداره

نمیدونم فک کنم بخاطر بزرگیش میترسه. اوایل خودش روزی ده بار میگف پیپی دارم برم دسشویی الان من صدبارم بگم نمیره

اکثرا همینن دختر خواهر منم دو سال و ۸ ماهشه اول میگفت میرفت بعد نگه نیداشت یبوست شد الان دوباره پوشک ...

ینی منم پوشک کنم؟

2738

ای خواهر همه بچها همینن... پسرمن سه سال و دوماهشه از دوسالگی جیش رو میگع اما پی پی هنوز تو شلوارشه 😥 جایزع صحبت تشویق دعوا هیچکدوم جواب نداد منم دیگه بی خیالش شدم😣

خیلی سخته واقعا، هربچه ای یه قلقی داره

شاید از شکل پیپیش میترسه

من واسه بچم کلی با پیپیش قصه میگفتم، با پیپیش بای بای میکردیم تا بره داخل چاه😁😐

چاره ای نیس دیگه به هرشکلی شده باید پیپیشو دوست داشته باشه تا نترسه ازش😶😶

ببین چند وقت بهش بگو اگر جیش بگی بری دستشویی خرگوش یا هرچی که دوست داره میاد برات جایزه میزاره  ...

جایزه رو با دوبار راضی شد ولی الان نه دیگه 

جایزه رو با دوبار راضی شد ولی الان نه دیگه 

راه زیاده خو 

این برچسب های عروسکی هست از اپنا بگیرهرسری رفت دستشویی بزن دستشویی یا جایی که خودش علاقه داره

همیشه سرم بالاس چون بالا سرم خداست 
خیلی سخته واقعا، هربچه ای یه قلقی داره شاید از شکل پیپیش میترسه من واسه بچم کلی با پیپیش قصه میگفت ...

این خودش هر وقت تو دسشویی میکنه با پیپیش بای بای هم میکنه والا نمیدونم چرا اینجوری شده 😣

راه زیاده خو  این برچسب های عروسکی هست از اپنا بگیرهرسری رفت دستشویی بزن دستشویی یا جایی که خو ...

اره بگیرم ببینم چطوره.

جنبه ی جایزه هم نداره کلا اگه یه بار بدم دو دیقه بعدش میگه جایزه بده منم میگم هر وقت رفتی دسشویی میدم انقد گریه میکنه تا بدم