2733
2734

خیلی میترسم

فشارم خیلی بالاس؟؟

کسی هست فشارش بالاتر باشه

۳۱ سالمه

خدایا خودت حافظ همسرم و خودم ودختر کوچولوم باش🤲💫

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2731

استرس فشارو بیشتر بالا میبره 

اصلا بهش فک نکن خودتو سرگرم کن 

گاهی اوقات چک کن فشارتو 

سعی کن اروم باشی

اِن شاءالله همگی حاجت روا بشیم..یه آمین بگو❤👇خدا جونم میشه منم لایق مادر بودن بدونی ..؟🙁  دلم حس مادر بودن میخواد.. حس بارداری.. حس مراقبت از یه کوچولویی که دنیامونه..حس شب بیداریای یه مادر..حس مادری حس مادری حس مادری..دوسدارم زودتر تجربش کنم..خدایا به حق فاطمه الزهرا این اولین و آخرین سقطم باشه..لطفا هیچ مادری رو با بچه تو شکمش امتحان نکن...خدایا منم ببین دل من و شوهرمم شاد کن.. خیلی تنهام خدا...لطفا❤   ای کاش هرچه زودتر دامن همه منتظرا سبز بشه😍😍لطفا اگه منو تو تاپیکای خیانت دیدین تذکر بدین بهم ممنونم❤
2738
استرس فشارو بیشتر بالا میبره  اصلا بهش فک نکن خودتو سرگرم کن  گاهی اوقات چک کن فشارتو&nb ...

اخه چجوری 

قرص میخورم میاد پایین باز میره بالا

خدایا خودت حافظ همسرم و خودم ودختر کوچولوم باش🤲💫

مامان من از ۳۲سالگی فشار بارداری گرفت الان ۲۰ساله فشار خون مزمن داره.با دارو کنترله.هفته پیش فشارش رفته بود ۱۵رو ۲۰

دو بار اورژانسی شد داروهاشو تغییر داد دکتر الان خوبه.

۱۴که بد نیس خوبه نرماله

اخه چجوری  قرص میخورم میاد پایین باز میره بالا

۱۴ زیادم بالا نیس 

دکترت چی گف؟بارداری؟

اِن شاءالله همگی حاجت روا بشیم..یه آمین بگو❤👇خدا جونم میشه منم لایق مادر بودن بدونی ..؟🙁  دلم حس مادر بودن میخواد.. حس بارداری.. حس مراقبت از یه کوچولویی که دنیامونه..حس شب بیداریای یه مادر..حس مادری حس مادری حس مادری..دوسدارم زودتر تجربش کنم..خدایا به حق فاطمه الزهرا این اولین و آخرین سقطم باشه..لطفا هیچ مادری رو با بچه تو شکمش امتحان نکن...خدایا منم ببین دل من و شوهرمم شاد کن.. خیلی تنهام خدا...لطفا❤   ای کاش هرچه زودتر دامن همه منتظرا سبز بشه😍😍لطفا اگه منو تو تاپیکای خیانت دیدین تذکر بدین بهم ممنونم❤
2706