2726

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728

😑وای مغزم درد گرف ناموسا اذیت نکنین من خوابام یادم میره

نه بسته ام به کس دل            نه کسته بس ده من بل              هرچی بیشتر به مردم نگاه میکنم و اونا رو میشناسم بیشتر درک میکنم که چرا خداوند به حضرت نوح گفت: اول حیوانات رو نجات بده!!  

من یه حاجت محال داشتم دوسال بخاطرش گریه کردم یه روز خواب دیدم یه بانویی داشت نماز میخوند گفت فلان زیارت رو بخون حاجت روا میشی من بیدار شدنی نمیدونستم همچین زیارتی وجود داره تو نت سرچ کردم دیدم واقعا هست خوندمش خداروشکر حاجتجو گرفتم محال که میگم یعنی فووووق محال یعنی فوووق عجیییب

واسه سلامتی آقا امام زمان و ظهورشون یه صلوات میفرستین؟  

چند روز دلشوره داشتم و شوهرم رف دنبال کارش 

من صبحش خواب دیدم شوهرم تصادف کرده 

بهم میگف مرگ و زندگی دست خداست.

ماشینمون رو دیدم توی خواب ک ی کلگیرش خراب شده .

همون روز همون ساعت ک من خواب دیده بودم شوهرم ب پشت تریلی خورده بوده و ماشینش خراب میشه و..و ی گردنبند طلای خووشگل گردنم بود 

تعبیر کردیم ب اینکه همسرم مث گردنبند طلا هست دور گردنم ک شکررخدا سلامت هست....

یا اینکه کرایه خونمون بود صاحب خونه گف 1 میلیون من خواب دیدم ب شوهرم گفتم روی هفتصد توافق میکنه و شد 

من خوابامو دوست ندارم اذیت میشم

دعای نی نی سایتی زود قبول میشه....خوندی ی دعایی برای شفای پدرم بکن .گرفتار سرطان هست.خدایا سلامتی پدرمو بهش ببخش ..الهی آمین 

من‌معمولا خوابم تعبیرمیشه همین‌چن روز پیش خواب دیدم تعبیرش این بود یه زن بین تو شوهرت دعوامیندازه شوهرم‌بدون دلیل باهام دعوا کرد یچیزای میگف ک اتشم‌میزد اما میدونسم اینا نمیتونه حرفای شوهرم‌باشه انقدحالم بد بود میخواسم برم بیرون فقط قد بزنم حاضرشدم برم اومد نذاره برم بهش گفتم دیگ برام مهم نیستی اون لحظه بهم گف ک پریشب بخاطرتو باخاله ام دعواکردم فهمیدم اون زن خاله اش بوده.

..وزن شروع رژیم خودسر۷۵کیلو..وزن شروع رژیم باگروه۶۸..وزن شروع دوباره رژیم۶۵ ...هدف اول ۶۰...هدف دوم ۵۸تاریخ شروع رژیم باکالری۱۳۰۰ جمعه۹ابان۱۴۰۰... بازی تموم نمیشه تاوقتی ک برنده بشم

یبارم خواب عمه ی چدرم رو که سالها پیش فوت شدن رو دیدم گفتم عمه خبری ازت نیست نمیای سر بزنی گفت من همش پیش خدیجم گفتم خدیجه کیه گفت خدیجه زن امام خمینی حالا به جان بچم من اصلا نمیدونستم اسم زن انام خمینی خدیجه بوده بیدار شدنی سرچ کردم دیدم اسمشون بانو خدیجه ی ثقفی هست

واسه سلامتی آقا امام زمان و ظهورشون یه صلوات میفرستین؟  
2706