2737
2734
میدونی خیلی بهم تهمت زد با اینکه باهاش رفته بودم دکتر گواهی گرفته بودم روز دادگاه گفت دختر نبوده‌.اب ...

حالا ازدواج کرده

ما  که نمیدونیم چی در انتظارش هست

شاید چوب تهمت به شما رو از طریق همین ازدواج بخوره!!

صبر کن

نوبت زندگی و خوشی شما هم میرسه

به اون آدم و کارهاش هم دیگه فکر نکن

خودت بدیهاشو گفتی! بدرد میخورد! میموندی باهاش

الان هم بیچاره زنش،که باید باهاش بسازه

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

بجای اینکه از بی عدالتی خدا بنالی به حال اون دختری که باز این مردک قسمتش شده گریه کن...تو که راحت شد ...

باورت میشه حتی تحقیقم نکردن.میدونی با خودم میگم منو بدبخت کرد و‌رفت حالا واسه این خوب میشه

میدونی خیلی بهم تهمت زد با اینکه باهاش رفته بودم دکتر گواهی گرفته بودم روز دادگاه گفت دختر نبوده‌.اب ...

خوب آدم به این بی معرفتی الحمدالله از شرش راحت شدی. یعنی ۱۰ ماه بعد از طلاق ازدواج کرده خوب کار خیلی بدی کرده چون باید هیجان منفی طلاق از بین بره که انتخاب درست باشه. به جای ناراحتی بشین فکر کن به چه نکاتی تو انتخابت توجه نکردی که بد از آب درآمد که دیگه اشتباه نکنی. 

2731
نه انتظار اینو نداشتم.ولی شنیدن این خبر خیلی سخته

چون پیگیر بودی ولش کن هر کیم گفت فلانی ازدواج کرده بگو خوشبخت بشه خداروشکر 

خودت و درگیر کنی افسردگی میگیری بخودت برس سرحال باش روزای خوبم میرسه

السلام علیک یا صاحب الزماناللهم عجل لولیک الفرج بحق حضرت زینب واسه شادی روح پدرم و سلامتی مادرم یه دونه صلوات بفرستید🌺
باورت میشه حتی تحقیقم نکردن.میدونی با خودم میگم منو بدبخت کرد و‌رفت حالا واسه این خوب میشه

نه عزیزم دوروز دگ اشک اونم درمیاره شک نکن

نی نی نااااازم نه نی نی یار.... نپرسید فیکی...نی نی یارجون دوستمه 😍😘

عزیزم منم قرار بود با یکی ازدواج کنم نشد خیلی نفرینش کردم خیلی تحقیرم کرد خدا هم با عدالتش خونه خریده شغلشم اومده یه جایی که من خودمم بکشم هفته ای ای ۳ بار می بینمش دلت خوشه کدوم عدالت

2738

خوب درکت میکنم این بلارو پدرم سرم آورد خداروشکر من پیش مادرم زندگی کردم پدرم زن گرفت و بچه دار شد منم از کلاس اول ندید منم گذاشتم همه ی نامردیاش در حقمو اون دنیا با وجود اون میتونستم زندگی صدبرابر بهتری داشتم ولی اون ولمون کرد

ببین ما که قاضی نیستیم ولی مطمعن باش اگه تورو شکونده خدا میترکونش ولی اگه تقصیر تو بوده که خدا منتقم سختیه خودت کلاهتو کن قاضی اگه اون مقصر بوده رهاکن و واگذار به حق تعالی ولی اگه تو بودی استغفار کن من خودم تو دادگام و دیدم نود درصد خانوما مقصرند وبعد از مدتی یعنی ۱ سال ۲ سال ۳ سال پشیمون میشن که فایده نداره لعنت بر پدر کسی که قبح طلاق و تو مملکت ریخت وخیلی از جونا وبچه هارو نابود کرد به جای اینکه جونامونو به بخشش وسازگاری سوق بدند بیچارشون میکنند خودت که پروسشو طی کردی دیدی از وکیل تا منشی و شورا همه مثل گرگ برا زن دندون تیز میکنند

2706