2733
2734

تخت نوزاد و‌نوجوان میخوام بگیرم 

با یک کمد دو در  

بین ویترین و دراور موندم‌ 

جدیدا همه دراور میگیرن برای سیسمونی .توی اینستا دیدم 

ولی خانواده ام میگن ویترین خوبه 

به نظر شما کدومش بهتره 

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731

منم میگم دراور شیک تره 

ویترین انگار قدیمی شده

بازم ببین خودت کدوم‌ بیشترمیپسندی

پسرم فقط از معجزه خدا ولطف امام حسین هست🥰خدايا خودت مراقبش باش الهي همه منتظرا زودتر به خواسته دلشون برسن،براي ني ني جونم صلوات بفرستين دوستام💋💋

میتونی دراور بگیری با شلف دیواری واسه اسباب بازیاش

خدایا شُکرت که من مامان یه نی نی سالم و صالح و زیبا شدم، ♥️دوست عزیزم میشه واسه اینکه نی نی ام،سروقت خودش سالم بیادبغلم یه صلوات بفرستی،ممنونم🤗..خدایا نی نی ام رو سالم سروقت خودش بزاربغلم آمین♥️
ویترین بهتره،مثلآ اسباب بازیاشو میخوای کجابزاری؟

مگه سیسمونی چقد اسباب بازی میخواد 

میخوام کمتر اسباب بازی بخرم 

داخل کمد لباس هاش چندتا طبقه هم داره میشه اسباب بازی بزارم

2738
منم میگم دراور شیک تره  ویترین انگار قدیمی شده بازم ببین خودت کدوم‌ بیشترمیپسندی

میدونی من اتاقم یه مدلیه که همچی کنار هم باید قرار بگیره 

تخت و کمد و داور همش چسبیده به یک دیواره 

من توی اینستا هرچی سیسمونی دیدم که دراور گرفتن  

تخت از کمد و دراور جداست 

میگی قشنگ میشه اینا همه کنار هم باشه ؟ 

میدونی من اتاقم یه مدلیه که همچی کنار هم باید قرار بگیره  تخت و کمد و داور همش چسبیده به یک دی ...

آره اونارو معمولا جدا میچینن

حالا یه مدلایی هم تو نت هست تخت و کمد و ویترین و اینا کلا چسبیده بهم مدلای قشنگیه اونارم ببین

پسرم فقط از معجزه خدا ولطف امام حسین هست🥰خدايا خودت مراقبش باش الهي همه منتظرا زودتر به خواسته دلشون برسن،براي ني ني جونم صلوات بفرستين دوستام💋💋
خودمم اینجوری دوست دارم ولی خب به نظرت قشنگ میشه تخت و دراور و کمد بهم چسبیده باشن ؟

نه به نظرم توی یه ردیف بزاری جالب نمیشه 

اگه تختش هم کشو داره شاید اصلا دراور لازمت نشه 

خدایا شُکرت که من مامان یه نی نی سالم و صالح و زیبا شدم، ♥️دوست عزیزم میشه واسه اینکه نی نی ام،سروقت خودش سالم بیادبغلم یه صلوات بفرستی،ممنونم🤗..خدایا نی نی ام رو سالم سروقت خودش بزاربغلم آمین♥️
2706