2737
2734
عنوان

رابطه

556 بازدید | 46 پست

من ب کمکتون احتیاج دارم 

من حدود ی سال ک با پسری دوستم از همون اول قصدشون ازدواج بوده و حدود ۶ ماه با واسطه دنبال من بودن تا جواب مثبت دادم بهشون 

تو این ی سال همش شک داشتم بهشون اونم خسته شد و گفت چن روز بهم زنگ نزنیم یا پیام ندیم 

بعد ۱۰روز زنگ زدن 

رابطمون از همون اول با بی توجهی همراه بود اصلن زنگ یا پیام نمیدن 

الان من بهشون گفتم میخوام رابطه رو تموم کنم ایشون گفتن من قصدم ازدواجه فقط تا ازدواج کمتر باهم باشیم فقط در حد ی زنگ ک در طول روز چیکار میکنیم تا زمانی کع ازدواج کنیم 

اینجوری حرمتا حفظ میشع و...... 

ب نظرتون قبول کنم چیکار کنم اگ اون ب من وفادار نباشع چی 

عزیزم از اول بهت گفت چه وقت میاد خواستگاری؟ 

الانم ارشد دامپزشکی دارم😍و هدف ام اینه وکیل شم امسال کنکور دادم و حقوق دانشگاه تهران قبول میشم احتمال زیاد خیلی خوشحالم امیدوارم شمام خوشحال باشین

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731
2738

خواهر جان باید نسبت به اخلاق و رفتار و زمان واکنش داد نمیشه در مورد کسی قضاوت کرد ولی سعی کن انتخابت درست باشه انتخاب درست باشه خیلی راحتی فقط انتخاب درست 

از وقتي "فردارا ياد گرفتيم همه چيز را گذاشتيم براي فردا.از داشته هاي امروز لذت نبرديمو گذاشتيم براي روز مبادا.شايد بايد اينگونه "فردا" را معني كنيم فردا روزيست كه داشته هاي امروزت را نداری.پس امروز را زندگی کن، فردا حقيقت ندارد...

بگو اگه قصدت ازدواجه خب بیا خواستگاری فک کنم این همه وقت شناختین همو

به بعضیام باس گفتی اونی که برات کف میکنه دلستره نه من😛😜😝                                                            ❤گرنگهدار من آن است که من میدانم شیشه را در بغل سنگ نگه میدارد❤                                                                        
2706