2737
2734
عنوان

چجوری عشقمو فراموش کنم؟

345 بازدید | 30 پست

وااااقعااااا باورم نمیشه من تو طول روز حتی یه دقیقه هم تمرکز رو زندگیم ندارم همش فکرم سامان سامان سامان😖😖😖

امروز هیچیییییی درس نخوندم دیگه

بگین چیکار کنم همه چیشو پاک کردم چتا و عکسا و فیلما و همه چیو...

چقدر واقعا ضعیف بودم و نمیدونستم

یه عشق دیگه پیدا کن🙄🚶‍♀️

نه بسته ام به کس دل            نه کسته بس ده من بل              هرچی بیشتر به مردم نگاه میکنم و اونا رو میشناسم بیشتر درک میکنم که چرا خداوند به حضرت نوح گفت: اول حیوانات رو نجات بده!!  

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728

اگر واقعاا عاشقش باشی ک نمیشه

دستهايم را در باغچه مي كارم سبز خواهد شد كوچه اي هست كه در آنجاپسراني كه به من عاشق بودند، هنوزبا همان موهاي درهم و گردن هاي باريك و پاهاي لاغربه تبسم هاي معصوم دختركي مي انديشند كه يك شب او راباد با خود برد   من پري كوچك غمگيني را مي شناسم كه در اعماق اقيانوسي مسكن دارد دلش را در يك ني لبك چوبين  مي نوازد، آرام، آرام.    پري كوچك غمگيني كه شب از يك بوسه میمیرد و سحرگاه از یک بوسه به دنیا خواهد آمد                        

من واقعا بهت میگم اینکه بقیه بهت دلداری بدن یه مسکن هس ودلگرمی فقطططط گذشت زمان میتونه آرومت کنه بهش فکرنکنی خودتو سرگرم کنی یاذیکی جایگزین کنی وبه هیچچچچچ عنوان بهش پیام نده وبرنگرد چون فقط شخصیت خودت غرورت میشکنه من این تجربرو ۱۱سال پیش داشتم

2738
عاشقتم نهالم😂😂😂

😂🤍❤

نه بسته ام به کس دل            نه کسته بس ده من بل              هرچی بیشتر به مردم نگاه میکنم و اونا رو میشناسم بیشتر درک میکنم که چرا خداوند به حضرت نوح گفت: اول حیوانات رو نجات بده!!  

چیزایی که اونو به یادت میارنو ازخودت دور کن حالا آهنگیه  متنیه تکیه کلامیه بوی عطریه خیابونی کلا دور کن خودتو سرگرم کن

صادق باش مثل اون سیگاری که روش نوشته سرطانزا نه مثل اون آبمیوه آشغالی که روش نوشته صددر  صد طبیعی ❤ السلام علیک یا ابا عبدالله❤
چیزایی که اونو به یادت میارنو ازخودت دور کن حالا آهنگیه  متنیه تکیه کلامیه بوی عطریه خیابونی کل ...

من حتی گاهی وقتا بوی عطرشو حس میکنم تنگار کنارمه ولی بعدش میفهممم خیاله

2706