2733
2734
عنوان

نمیتونم تولد دوستم برم

355 بازدید | 32 پست

بچه ها چون پول نداشتم یه هدیه مناسب بخرم شوهرش منو دعوت کرد من گفتم نمیتونم ..تازه ما باهم میریم کلاس میترسم بخاطر اینکه براش هدیه نخریدم ازم ناراحت بشه

الان من چیکارکنم دلم گرفته واقعآ درحال حاظرخالیم وخودم هزار تا گرفتاریه حل نشده دارم تازه خودشم برای تولدم چیزی نگرفت جزدوتا کش مو اما از من همه توقع دارن دلم خیلی گرفته بچه ها لطفآ یکم دلداریم بدین

کسی ک بخاطر کادو و این چیزا میخادتت چ بهتر ک ناراحت باشه ازت

دنبال نیمهء گمشدتون نگردین...بعضیا مثل ما لنگه به لنگه آفریده شدن  یعنی همون؛بعضیا مثله ما لنگه ندارن😎 خانم دکترتونم😉آقایون درخواست ندین🙌🏻از این ب  بعد عشق خودمُ zabonderaz1380 تگ میکنم😍😍دوستان کاربریم دست ی نفر دیگه بود یعنی اون من نبود نه،من اون نبودم،اَاااااه اون کسی ک ک کاربری دستش بود من نبودم پووووووف😆 

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

دوستی که توقع کادو داره دوست نیست 

بهتر که نرفتی تو این کرونا جشن تولد معنی نداره

توام‌ اگه تونستی یه هدیه در حد هدیه ای که اون بهت داده واسش بخر

سالی می گذرد و سالِ دیگری از راه می رسد و همه چیز در تو زشت تر و پلیدتر می شود "وطنم"...محمود درویش
2731

توهم یه چیز کوچیک بده مثل خودش...

مأیوس نباش ! من امیدم را در یأس یافتم، مهتابم را درشب ،عشقم رادرسال بد... وهنگامی که داشتم خاکستر میشدم گُر گرفتم...🌈 #احمدشاملو✍
2738
دوستی که توقع کادو داره دوست نیست  بهتر که نرفتی تو این کرونا جشن تولد معنی نداره توام‌ اگه ت ...

اون نمیدونه من تو چه مشکلاتی دستو پنجه نرم میکنم الان میدونم ازم دلخور میشه 

بزار ی چیزیو بهت بگم

نمیدونم چند سالته اما من خودم دانشجوم و پولی از خودم ندارم

جز پول تو جیبیم ک بابام میده

اونم زیاد نیست واقعا این ماه تول دوستمه و  بقول تو انتظارشم زیاااااااد

انتظار کافه و کیک و ......

اما من ب بهانه کرونا براش ی کادوی معمولی نسبتا خریدم و ب هیچ وجه ن کافه میبرمش ن هیچچچچچ ناراحتم میشه بشه

اون نمیدونه من تو چه مشکلاتی دستو پنجه نرم میکنم الان میدونم ازم دلخور میشه 

بشه....مهم نیست اصلا 

مگه اون چی داده ب تو که توقع داره

سالی می گذرد و سالِ دیگری از راه می رسد و همه چیز در تو زشت تر و پلیدتر می شود "وطنم"...محمود درویش
2706