2737
2734

سلام جیگرا 

بیایین امشب از خیانتایی که بهمون شده حرف بزنیم یکم اروم شیم🥺💔

خیانت از دوست یا خیانت از عشق یا خوانواده اصلا هرچییی🥺

اول خودم بگم یه دوست داشتم یک سال باهم خیلی رفیق شیش بودیم باهم حدود سه ماه ن بهم زنگ میزد ن باهام حرف میزد نه بهم محل میگذاشت خیلیم بهم تیکه میپروند حالا یه روز من اومدم امتحانش کنم بهش پیام دادم از شماره ی مهدی(الان نامزدیم)بهش پیشنهاد دادم قبول کرد سه ماه دیگ هم باهاش خوب بود من میخواستم اونو یه کاری کنم بکشونمش خونه مهدی اینا منم برم جلو ک ضایع شه بعد من ب یکی از دوستای دیگم این جریان رو گفته بودم اون رفته بود بهش گفته بود ک بوریو داره اینکارو میکنه مپ بهشم گفته بودم که نره بگه ولی عوضی رفته بود گفته بود اونم میخواست ک ضایع نشه زنگ زد ب من گفت که حانیه میخوام یه چی بهت بگم ک من میخواستم مهدی رو امتحان کنم ببینم میخوادت یا نه الان سه ماه هست ک دارم امتحانش میکنم مهدی ادمی نیست باهاش تموم کن من گوشو قط کردم عیچ وقت فکر نمیکردم اینحور ادمی باشه الان یه چند وقتی هست ک منو از بلاکی در اورده و پیام میده(حالا جالب اینجاس خودش گند کاری کرده بلاکمم کرده😂💔)واقعا خدا بعضیا رو شفا بده بعد. حالا امشب میگ من میخواستم امتحانش کنم و مهدی هرزس اون خودش پیام میداده تو بخاطری ابروت نره میگی من بودم خودشم ابروش رفته بعد از این جریان رفته برا دوس پسر دوستم دعا نوشته که بخوادش یارو پدر پزرگش مرده بوده هنوز هفتمش نشده بوده رفته خاستگاریش الانم ولش کرده یعنی ابروووو ندوره هر روز واسش دعا میکنم ک یه جوری بشه تو زندگیش خیر نبینه به حق حضرت زهرا 😭🙏💔

حالا شما بگین نظر سنجی کنیم ببینیم کی بدترین خیانتو دیده

با دعاهاتون خوشبخت میشم من به دلای پاک همتون ایمان دارم 💔🥀یه صلوات برا خوشبختیم بهم هدیه میکنی؟😭🙏🏻💓 من میخوام خوشحال باشم؛اما حتی واسه خوشحال شدن هم خستم😔💔🥀خدا چهارتا ازت میگیره یدونه بهت میده اندازه ی چهل تا دو،دوتای خداچهارتا نمیشه بهش اعتماد کن...♡:)

دوس پسرم ب دوست صمیمیم ک  زنداداشمم هست پیشنهاد داده بود😑

دنبال نیمهء گمشدتون نگردین...بعضیا مثل ما لنگه به لنگه آفریده شدن  یعنی همون؛بعضیا مثله ما لنگه ندارن😎 خانم دکترتونم😉آقایون درخواست ندین🙌🏻از این ب  بعد عشق خودمُ zabonderaz1380 تگ میکنم😍😍دوستان کاربریم دست ی نفر دیگه بود یعنی اون من نبود نه،من اون نبودم،اَاااااه اون کسی ک ک کاربری دستش بود من نبودم پووووووف😆 

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728
دوس پسرم ب دوست صمیمیم ک  زنداداشمم هست پیشنهاد داده بود😑

ووووووی😑

با دعاهاتون خوشبخت میشم من به دلای پاک همتون ایمان دارم 💔🥀یه صلوات برا خوشبختیم بهم هدیه میکنی؟😭🙏🏻💓 من میخوام خوشحال باشم؛اما حتی واسه خوشحال شدن هم خستم😔💔🥀خدا چهارتا ازت میگیره یدونه بهت میده اندازه ی چهل تا دو،دوتای خداچهارتا نمیشه بهش اعتماد کن...♡:)
چقد دوستاتون تو حریمتون هستن.یا حریمتون توو دوستاتونه    

اره خر بودم😑

برگام

ریختن؟🥺

2738
من بعد ۲ سال رابطه عکس دوست پسرمو به دوستام نشون میدادم😑😑😑😑 با اینکه خیلیم اعتماد دارم بهشون

من خرم😑😑

نه خودم رفتم برگام موندن

😂😑

نه خودم رفتم برگام موندن

سمیه نرووووووو

خانما میشه امضامونگاه کنین لطفا 

من به دستان خداخیره شدم معجزه خواهد کرد🌹اللهم صلی علی محمدوآل محمدوعجل الفرجهم 🌹 خدایادستاموبگیربه حضورت ودستای گرمت بیشتراز همیشه نیازدارم کمکم کن(تیکرآرزوم تموم شد ولی به آرزوم نرسیدم خداشکرت😔💔)

نمیدونم تا حالا دوستام اینقد تو مسائل زندگیم نیومدن یا من اونقد صمیمی نشدم که بخوان خیانت کنن. کلا من یکی بی آزارم، کسی هم راه نمیدم تو زندگیم.. در یه حد صمیمی میشم که اگه دیدم آدم نبود راحت بکشم عقب خاطره بدی از اون ادم یادم نمونه. 

خانما میشه امضامونگاه کنین لطفا 

ایشالا حاجت روا شی 🙏🏻🌹💖

2706