2733
2734
عنوان

کسی هست بخاطر قد شوهرش خجالت بکشه

| مشاهده متن کامل بحث + 5163 بازدید | 251 پست

بچه ها باورتون میشه!!!

دیروز جاریمو بعد مدت ها دیدم انقدر لاغر شده بود از خواهر شوهرم پرسیدم چطور انقدر لاغر شده، بهم گفت از اپلیکیشن زیره رژیم گرفته، من که از کافه بازار دانلود کردم و شروع کردم لینکشو میزارم شمام شروع کنید تا الان که راضی بودم.

قد؟؟ قد بلند عصبی؟ قد بلند علاف؟ قد بلند...؟ درسته قد بلند خوب هم داریم ولی من ملاکم اخلا ...

ممنون اجی بابت کامنت 🙏 خوشبخت بشی ❤

#کاربر_اقا_هستم.                    بجای زیاده گویی و تکرار مکررات لایک میکنم ❤
2728

قد واسه خیلیا مهمه من جمله خودم چون ۱۶۷ام انتظار دارم همسرمم قد بلند باشه ولی بعضیا هم ملاک قد براشون اهمیتی نداره بیشتر دنبال اینن که طرف به دلشون بشینه .شما هم انقدر درگیر این ملاکها نشید به وقتش به دل اونی که باید بشینید،میشینید😄

برکتِ روضه ی او بود اگر شیعه شدیم،،،نامِمان هست مسلمانِ اباعبدالله(س)🙏🙏...
همه اینجا میگن پول و قیافه مهم نیست مهم اخلاق😐 والا همین الان ی پسر پولدار و خوشتیپ و خوشکل بیاد خ ...

پول اخلاق دست خود آدمه ولی قد ژنتیکی .. ولی درست میگی .. کسی واقعیت رو نمیگه انگار 

2738
پول اخلاق دست خود آدمه ولی قد ژنتیکی .. ولی درست میگی .. کسی واقعیت رو نمیگه انگار 

مگه قدتون چنده که ایقد تو فکری و دربارش تاپیک زدید؟

اگه دوس ندارید جواب بدید درک میکنم😊

💪🏻💪🏻
همه اینجا میگن پول و قیافه مهم نیست مهم اخلاق😐 والا همین الان ی پسر پولدار و خوشتیپ و خوشکل بیاد خ ...

خب ماهایی ک اخلاق برامون مهمه اگه طرف یوسف پیامبرم باشه ولی اخلاقش خوب نباشه قبول نمیکنیم

ماهایی ک میگیم اخلاق مهمه منظورمون این نیس طرف شکل میمون باشه ک

ب نظر من اصلا مهم نیست من خودم تو خانوما قدم بلند  شوهرم ۳ سانت از من بلند تر  یعنی تو ...

ارزوی خوشبختی دارم براتون 

مگه قدتون چنده که ایقد تو فکری و دربارش تاپیک زدید؟ اگه دوس ندارید جواب بدید درک میکنم😊

بالا و پایینتون نوشتم 

2706