2737
2739
عنوان

كرونا وجود نداره ☺️

| مشاهده متن کامل بحث + 3462 بازدید | 197 پست
خاك بر سرت 😂😂 نفهمي ديگه اصلا نفهميدي من چي گفتم😂 ني ني يار قطع كاربري كن حالم از ني ني سايت ب ...

@نی_نی_یار_3    

دلگیرم از دنیا و آدماش از بی کسی ها و سکوت ها! این منم ک اینگونه خسته ام؟؟؟منی ک همیشه خوب بودم و خندان منی ک خنده هایم مثالی بود ب مثال ضرب‌المثل!نمی‌توانی بفهمی و البته عجیب هم نیست برایم. چون تو من نیستی پس لطفاً قضاوتم نکن......وزن شروع ۷۶.۶۰۰ هدف ۵۸ ✌️من میتوانم 💪💪💪💪

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

اره کرونا نیست همین فرمون ادامه بده سال دیگه از قبرستون پیام میدی 

ایشالله همچین کسایی زودتر بمیرن بلکه بشه واسه کرونا کاری کرد

دلگیرم از دنیا و آدماش از بی کسی ها و سکوت ها! این منم ک اینگونه خسته ام؟؟؟منی ک همیشه خوب بودم و خندان منی ک خنده هایم مثالی بود ب مثال ضرب‌المثل!نمی‌توانی بفهمی و البته عجیب هم نیست برایم. چون تو من نیستی پس لطفاً قضاوتم نکن......وزن شروع ۷۶.۶۰۰ هدف ۵۸ ✌️من میتوانم 💪💪💪💪
2731
2738
بچه ها استارتر راست میگه کرونا وجود نداره. همه این چند میلیون نفرو من کشتم.دانشمندام حوصلشون سر رفت ...

دستهايم را در باغچه مي كارم سبز خواهد شد كوچه اي هست كه در آنجاپسراني كه به من عاشق بودند، هنوزبا همان موهاي درهم و گردن هاي باريك و پاهاي لاغربه تبسم هاي معصوم دختركي مي انديشند كه يك شب او راباد با خود برد   من پري كوچك غمگيني را مي شناسم كه در اعماق اقيانوسي مسكن دارد دلش را در يك ني لبك چوبين  مي نوازد، آرام، آرام.    پري كوچك غمگيني كه شب از يك بوسه میمیرد و سحرگاه از یک بوسه به دنیا خواهد آمد                        

میخوای قطع کاربری بشی این راهش نیست !

👌 و شیاطین در ملک سلیمان فتنه و فساد به راه انداختند و مردم را دعوت به یادگیری و استفاده از جادوی رسانه برای انتشار اکاذیب و تحریف حقایق کردند .اما خداوند در نهایت جادوی آنان را باطل کرد (سوره بقره ایه ۱۰۲ )...🥰‏دختری که افتخاری برای گفتن داشته باشه، نیازی نداره با نشون دادن بدن یا موی سرش خودشو قهرمان نشون بده . نمایش مغز ( توانمندیهای انسانی ) بسیار متمدنانه تر از نمایش مو و اندام (نماد جنسیت ) هست... #نزدیکِ_صبح ✌🇮🇷
دلت میاد به حیوونای بیچاره توهین کنی😂😅 اونا عقلشون بیشتر میرسه😅😅😅

اره برم حلالیت بگیرم از گاوا😂😂😂

استارتر تو که زبونشونو بلدی بگو حلالم کنن😂😂

میشه برای همه منتظرا صلوات بفرستین؟
استارتر همه رو  به جون هم انداختی فقط بخاطر اینکه میخواستی قطع بشی ؟؟متاسفم برات

اینجاست که میبینیم چه جوری همه تو فضای مجازی هستن ولی فرهنگ استفاده شو ندارن.هرکی میخواد بترکه یا باید تاپیک بزنه از نی نی یار بخواد یا تو پی وی بهشون پیام بده.الحمدلله تو لغو کاربری کارشون خوبه.

واقعا نمیفهمم چرا تا میخوان لغو شن دعوا میندازن

«مرد را انسان معنی می‌کنند و زن را مونث؛ و هرگاه زنی مثل انسان‌ها رفتار کند، می‌گویند از مذکر تقلید کرده است.» سیمون دوبووار♀️=♂️پاترهد🧙🏻 جان من است او♥️⁩مولانا♥️⁩حامی طبیعت🌱🌍صدای دن رینولدز ریتم ضربان زندگیه🐉I am a Firebreather🔥فدایی قلم به دست یعقوب لیث صفاری، حکیم ابوالقاسم فردوسی، علامه دهخدا و دکتر معین📝«بزار» نه و «بذار» (عکسا رو میگم)❌ مرگ ‌بر هکسره🤬 حمایت از راجع‌به_نه راجب_✌🏻
2706