2737
2734
عنوان

خانواده نامزدم خیلی روی آژانس حساسن

| مشاهده متن کامل بحث + 1174 بازدید | 66 پست
عزیزم بخدا خکدم روم نمیشه بهشون بگم شاید مشکلی هم نداشته باشه مثلا مامانش میگه میگفتی خودم یا داداش ...

احتمالا علتش اینه اونا ماشین دارن ولی خانواده تو ماشین ندارن و اینطوری هر دفعه می پرسن که خجالت زده بشی یا بهت بگن بی کس هستی کسی از خانواده ات نیست که بیارنت . همون جواب جاری من بهترین جوابه که بالاتر گفتم

بهتر است روی پای خود بمیری تا روی زانو‌هایت زندگی کنی. (رودی)

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

بهترین کار همینه که نادیده بگیری

کار خودت رو بکن چیزی هم گفتن جوری برخورد کن که انگار نشنیدی 

۱۰ بار میگن دفعه یازدهم ساکت میشن دیگه

گفتند که او عاشق گیسوی کمند است،،،موهای من از عصر همان روز بلند است 👧
2731

همه این مسائل فقط تا قبل عروسیه.  مهم شوهرته که مشکلی با کارت نداره

ول کن اهمیت نده ، وقتی خودت میدونی کارت اشتباه نیست و ایرادی نداره ، حرفاشونو نشنیده بگیر

توام قاتلی میدونی چرا؟                      چون روی قتل انسانهایی که برای حق طبیعیشون فریاد زدن ، سرپوش گذاشتی .     قطعا به اون دنیا اعتقاد داری دیگه....   
2738
احتمالا علتش اینه اونا ماشین دارن ولی خانواده تو ماشین ندارن و اینطوری هر دفعه می پرسن که خجالت زده ...

😳😳😳😳😳😳😳😳 چطور انقدر منفی فکر میکنید اخه

توام قاتلی میدونی چرا؟                      چون روی قتل انسانهایی که برای حق طبیعیشون فریاد زدن ، سرپوش گذاشتی .     قطعا به اون دنیا اعتقاد داری دیگه....   
عزیزم بخدا این نیست  اصلا خواهر شوهرم از وقتی ازدواج کرده میگه اگه بمیرم نمیذاره سوار آژانس بش ...

عزیزم شاید  چندجا چیزی ازاژانسیا شنیدن 

بدبین بودن دونفر آدمم اومدن گفت تو آژانس یه خانمو خفت کردن وفلان اینام دیدشون منفی تر شده یبار ازشون بپرس بگو چی شنیدین ازاژانس ک خوشتون نمیادشاید واقعا حق داشته باشین مطمئنم یه چیزی شنیدن یا دیدن چون تو این رفتارشون یه ترس پنهان هست 

آخه عزیزم روم نمیشه زنگ بزنم بگم بیا دنبالم میخوام برم جایی اصلا همچین آدمی نیستم برا کسی زحمتی درست ...

اصلا زنگ نزن ،از اول هر جوری عادتشون بدی همون میشه ،اگه از الان عادت کنن هر جا میری خبر داشته باشند و بیان دنبالت،فردا نمیتونی استقلال داشته باشی تو زندگی،من دیدم این مورد که انقدر خانواده ی شوهر یه خانم و محدود کردن الان با سه تا بچه نمی تونه سر کوچه بره، یه جوری بهش تلقین کردن تو نمیتونی بشین تا ما بیایم دنبالت 

خدایابهشت ت برای خودت،من اینجاتوخونه م کنارعشقم خوشم ....
عزیزم شاید  چندجا چیزی ازاژانسیا شنیدن  بدبین بودن دونفر آدمم اومدن گفت تو آژانس یه خانمو ...

نمیدونم بخدا...میدونی من از دختر عموی نامزدم که قبلا دوستم بود هیلی قبل از نامزدیم شنیدم که خواهر نامزدم وقتی نامزد داشته زنگ میزنه آژانس و میره دانشگاه با آژانس بعد راننده آژانس خوشش ازش میاد و اینا میرن باهم و خواهر نامزدم نامزدشو ول میکنه با اون راننده آژانس ازدواج میکنه والا شنیدم در حد حرف ولی دیگه باکرش نکردم یا اصلا نپرسیدم از کسی فقط میدونم که نامزد داشته و نامزدشو ول کرده اومده با این دیگه جریان آژانس رو نشنیدم از کسی

2706