2737
2734

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731
2738

من استفاده کردم نه دردارو کم نمیکنه فقط بی حس میشی و گیچ و خوابت میبره چشات یهو بسته میشه ولی دردارو میفهمی شااااااید یک ذره کم کنه دردو

میگن دعای نی نی سایتیا زود میگیره😔 تورو این روزای عزیز برام دعا کنید یا صلوات بفرستید🙏خیلی محتاج دعام تو بد وضعیتیم دیگه نمیکشم.😔شاید خدا بلاخره بحرف یکدومتون کرد😔💔
من استفاده کردم نه دردارو کم نمیکنه فقط بی حس میشی و گیچ و خوابت میبره چشات یهو بسته میشه ولی دردارو ...

واقعا گیج میکنه

آخه ماسکی که میزنن یا آمپول شاید گیج بشی ولی این فقط به کمر وصل میشه

شنیدم‌۶۰ درصد دردارو کم میکنه پس الکیه؟

واقعا گیج میکنه آخه ماسکی که میزنن یا آمپول شاید گیج بشی ولی این فقط به کمر وصل میشه شنیدم‌۶۰ درصد ...

آره شاید یه ذره کم کنه ولی میفهمی دردارو و بیشتر گیج و بی‌حس میشی چشات بسته میشه میخوابی 

میگن دعای نی نی سایتیا زود میگیره😔 تورو این روزای عزیز برام دعا کنید یا صلوات بفرستید🙏خیلی محتاج دعام تو بد وضعیتیم دیگه نمیکشم.😔شاید خدا بلاخره بحرف یکدومتون کرد😔💔
پس ارزش داره بگیرم یا نه؟ اپیدورال چطوره؟

نه نگیر اپیدورال عالیه دوستم اپیدورال کرده 

2706