2733
2734
عنوان

بنظرتون جواب پیام بدم🤔😬

425 بازدید | 47 پست

یکی هست ک تازع ۳ هفتع میشع اشنا شدیم اون اذربایجان شرفی هس من غربی دوروز پیش اومد همو از نزدیک ببینیم با اینک عکسم‌تو انستا دیدع بود بازم گف میام حس کردم خوشش نیومد ازم منم انتظار دیگ داشتم این جور دیگ بود ولی بدم نبود  حتی حرف  ازدواج پیش کشید ک میدن تو رو ب من یا نع مخالفت کردن چی از اینجور حرفا ولی دیشب که با  دوستم و این  همزمان چت میکردم گف کجا میری😑 گفتم با دوستم حرف میزنم گف در چ مورد گفتم تو  گف چی میگین ازم گفتم میگ شهر خودمون ادم نبود رفتی تبریز اینم خندید گف راست میگع دیگ😏 منم گفتم مطمعنی گف شوخی کردم گفتم انگار تو میل نداری مجبورت نکردم گف بمونم دعوا میکنیم برم بخوابم رف ی دیقه بعدش نوشتم جوابمو گرفتم موفق باشی بای  صبح اومدع نوشته سلام صب بخیر ج ندادم تا حالا چیکارکنم 🤔

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728

جواب نده

اگه خوشش اومده باشه باز پیام میده

من آن گلبرگ مغرورم که میمیرم ز بی آبی ،ولی پی شبنم نمیگردم با خفت و خاری🤠بخشیدمت برو حلالت کردم نیازی نبود کاربریتو ببندی ، برگرد ،حرفاتو باور کردم 🤚
2738

بیخیالش

یکی‌ جدی ‌بودنش ‌به دل آدم میشینه، یکی خوش اخلاق بودنش.. یکی سرسنگینش به دل میشینه، یکی شیطونش! یکی کم حرفش دوست داشتنیه.. یکی پرحرفش! اگه ادای کسی رو دربیاریم جذاب نمیشیم مسخره میشیم، شبیه خودت باش مگه خودت چشهシ راستـی..همیشه لبخند بزن، لبخندت یا باعث شادی آدما میشه یا آزارشون، میخوام بگم در هر دو صورت تو برنده ایシ

بنده خدا چیزی نگفته که 

لا اله الا انت سبحانک انی کنت من الظالمین. از زمانی که وارد نی نی سایت میشم همینطوری دونه به دونه پشم.ام کنده میشه تا زمانی که خارج میشم واسه خودم راحت اپیلاسیون میشم😁کاشکی همه اتفاق های دنیاااا باب دل آدم بوددد.....میشه واسه ظهور امام زمان یه دونه صلوات بفرستی  اللهم عجل لولیک الفرج.  خدایا شکرت
2706