2737
2734
عنوان

لطفا بیایین نظر بدین

374 بازدید | 28 پست

مادرتون شما خیلی ساده و فرض کنه و زرنگ بازی در بیاره و فرق بزاره چکار میکنین؟

تعداد رای : 35
نظرسنجی
به روش نمیارم
23
65%
تحویلش نمیگیرم
9
25%
قطع رابطه میکنم
3
8%

روم نمیشه

هر کاریم کنه مادرمه

میزارم بابت سختی های دوارن حاملگی

که الان خودم درک میکنم

به شما ربطی نداره من کی ازدواج میکنم🙄به شما ربطی نداره من کی بچه دار میشم🙄به شما ربطی نداره جنسیت بچه من چیه🙄به شما ربطی نداره من‌دلم دختر میخواد یا پسر🙄به شما ربطی نداره من بچه دوم میارم یا نه🙄به شما ربطی نداره اسم بچه ی من خوبه یا بد🙄به شما ربطی نداره چرا طلاق گرفتم🙄به شما ربطی نداره من چی میپوشم🙄 اینه توالت مردم نباشید! اگه چاق شدن،لاغر شدن،پیر شدن یا هر چی شاید باورتون نشه ولی توالتشون اینه‌ داره و لازم نیست شما جیزی بگی😏توی تاپیک هام تجربه شخصی خودم از کنترول تنبلی تخمدان رو نوشتم.کاش ما ایرانیا یاد بگیریم خونه زن حامله و زنی که بچه تا ۳ سال داره نریم🙄ما زنا باید یاد بگیریم خیانت به ذات ادم برمیگرده نه رفت امد با سایر خانم ها😑اینجا ۹۰ درصد زنا توهم دارن که همه عالم و ادم دنبال شوهراشونن😏مال خودت تحفه😐.یک زن مدرن و موفق در این دوران  چندین نقش‌داره:۱.زن بودن ۲.فرزند بودن  ۳.همسر بودن ۴.مادر بودن  ۵.شاغل بودن  ۶.محصل بودن... وقتی میام نی نی سایت میبینم زنان مملکتم هیچ تغییری نسبت به دهه های ۲۰‌و ۳۰ نکردن!!! با همون طرز فکر ،با همون رفتار،‌با همون برخورد،با همون عقل،با همون‌عادات،با همون خرافات.،همون ‌خود کم‌بینی، همون وسیله برای مردان،همون زنان علیه زنان......فقط یه برچسپ فوق لیسانس خوردن و لباساشون عوض ‌شده..تو نی نی سایت اگه عروس مظلومی نباشی یعنی دریده ای..اخه اینجا همه عادت کردن برده باشن‌،،پس‌ فقط ‌برده های‌ سربزیر تایید میشن...تاپیک‌های جنسی مخصوصن اونایی که رخت و خواب پهن میکنن فورن گزارش میزنم چون اینجا سایت پ..نیست ،ما هم ماما تشخیص بکارت نیستیم...بچه ببینم‌تو سایت گزارش‌ میزنم..چون جاش اینجا نیست

شماهم همین کارو کن😁 ولی فقط در صورتیکه مطمئن باشی داره این کارو میکنه و فقط حس ششم نباشه

به نطر من بهترین کار اینه که بشینید حرف بزنید بپرسی که دلیل این کارش چیه و شاید شرایط بهتر شد. 

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

روم نمیشه هر کاریم کنه مادرمه میزارم بابت سختی های دوارن حاملگی که الان خودم درک میکنم

عزیزم درد حاملگی رو برا همه بچه هاش کشیده برای چی الان اینقد فرق میزاره پس من من شخصیت و غرور ندارم

2728
عزیزم درد حاملگی رو برا همه بچه هاش کشیده برای چی الان اینقد فرق میزاره پس من من شخصیت و غرور ندارم

من نظر خودمو گفتم

نمیتونم تو روی مادرم وایسم

همین

به شما ربطی نداره من کی ازدواج میکنم🙄به شما ربطی نداره من کی بچه دار میشم🙄به شما ربطی نداره جنسیت بچه من چیه🙄به شما ربطی نداره من‌دلم دختر میخواد یا پسر🙄به شما ربطی نداره من بچه دوم میارم یا نه🙄به شما ربطی نداره اسم بچه ی من خوبه یا بد🙄به شما ربطی نداره چرا طلاق گرفتم🙄به شما ربطی نداره من چی میپوشم🙄 اینه توالت مردم نباشید! اگه چاق شدن،لاغر شدن،پیر شدن یا هر چی شاید باورتون نشه ولی توالتشون اینه‌ داره و لازم نیست شما جیزی بگی😏توی تاپیک هام تجربه شخصی خودم از کنترول تنبلی تخمدان رو نوشتم.کاش ما ایرانیا یاد بگیریم خونه زن حامله و زنی که بچه تا ۳ سال داره نریم🙄ما زنا باید یاد بگیریم خیانت به ذات ادم برمیگرده نه رفت امد با سایر خانم ها😑اینجا ۹۰ درصد زنا توهم دارن که همه عالم و ادم دنبال شوهراشونن😏مال خودت تحفه😐.یک زن مدرن و موفق در این دوران  چندین نقش‌داره:۱.زن بودن ۲.فرزند بودن  ۳.همسر بودن ۴.مادر بودن  ۵.شاغل بودن  ۶.محصل بودن... وقتی میام نی نی سایت میبینم زنان مملکتم هیچ تغییری نسبت به دهه های ۲۰‌و ۳۰ نکردن!!! با همون طرز فکر ،با همون رفتار،‌با همون برخورد،با همون عقل،با همون‌عادات،با همون خرافات.،همون ‌خود کم‌بینی، همون وسیله برای مردان،همون زنان علیه زنان......فقط یه برچسپ فوق لیسانس خوردن و لباساشون عوض ‌شده..تو نی نی سایت اگه عروس مظلومی نباشی یعنی دریده ای..اخه اینجا همه عادت کردن برده باشن‌،،پس‌ فقط ‌برده های‌ سربزیر تایید میشن...تاپیک‌های جنسی مخصوصن اونایی که رخت و خواب پهن میکنن فورن گزارش میزنم چون اینجا سایت پ..نیست ،ما هم ماما تشخیص بکارت نیستیم...بچه ببینم‌تو سایت گزارش‌ میزنم..چون جاش اینجا نیست
شماهم همین کارو کن😁 ولی فقط در صورتیکه مطمئن باشی داره این کارو میکنه و فقط حس ششم نباشه به نطر من ...

انوقدر پر رویه که نگو خواهر برادرم فرستاده درس خوندن دکتر شدن و کلا کل خانواده تا پیش دانشگاهی خوندن منو تو ۱۲ سالگی شوهر داد سر لجبازی با بابام

انوقدر پر رویه که نگو خواهر برادرم فرستاده درس خوندن دکتر شدن و کلا کل خانواده تا پیش دانشگاهی خوندن ...

ای بابا خب چی بوده دلیل این کارش😑

امیدوارم درست قضاوت کرده باشم ولی با توضیحای شما من اگه جات بودم قطع ارتباط میکردم که دیگه این جنگ اعصاب هم تموم بشه.

ای بابا خب چی بوده دلیل این کارش😑 امیدوارم درست قضاوت کرده باشم ولی با توضیحای شما من اگه جات بودم ...

چون پدرم زن اولش فوت کرد و بعد با مادرم ازدواج کرد خواهر اندرم تو ۱۸ سالگی شوهر کرد بعد پدرم به مادرم میگفت دیدی دهترت خونه مونده مادرمم لج کرد مثلا روی بابام کم کنه منو تو ۱۲ سالگی شوهر داد ازش متنفرم

2738
چون پدرم زن اولش فوت کرد و بعد با مادرم ازدواج کرد خواهر اندرم تو ۱۸ سالگی شوهر کرد بعد پدرم به مادر ...

عجبببب آخه مگه زندگی بچه ها شوخیه 😑😑

همون به نظرم ارتباطتو کاامل باهاش قطع کن و با همین اوضاع یجوری زندگی کن که خودت کیف کنی و بفهمه نتونسته زندگیتو خراب کنه

گزینه ب6 روش میارم چرا نذاشتی😁 من حس کردم و به روش آوردم.بچه های بعدی هم فک میکردن منو بیشتر دوس د ...

نه خب تو رفتار میبینم امروز رفتم خونشون برداشته به خواهرم که دندانپزشکه یک پلاستیک پر سیب داد ببره خونش که دندانپزشکه وضعشم خوبه برای من ۳ تا گذاشت تو پلاستیک و داد برای بقیه دریای برای من زورش میاد تحویلم بگیره

الان ۳۰ سالمه شکر خدا زندگیم بد نیست ولی زندگی خواهر برادرای دیگم عالیه اونا رو هم بیشتر تحویل میگیر ...

هنوز خیلی جوونی از بقیه عمرت لذت ببر سعی کن به آرزوهات برسی هنوز دیر نشده

عمرت با حسرت و تنفر و فکر به گذشته هدر نده 

هنوز خیلی جوونی از بقیه عمرت لذت ببر سعی کن به آرزوهات برسی هنوز دیر نشده عمرت با حسرت و تنفر و فکر ...

اخه الانشم داره فرق میزاره و حرصم میده با اینکه بخدا به خاطر رضای خدا طعنه هاشو جواب نمیدم و بی احترامیاش به روش نمیارم ولی امروز دلم شکست

2706