2733
2734

روز پریودی تون هس یعنی هر ماه سر روزو ساعت میشین 

من میبینی دو روز یه هفته گذشته انگار نه انگار اصلا یادم نیس روز پریودیم کیه

ولی ان شاءالله که مثبت در میاد🤲🤲🤲🤲

از دیگران شکایت نمیکنم بلکه خودم را تغییر میدهم💪 چرا که کفش پوشیدن راحت تر از فرش کردن دنیاست مبارزه انسان را داغ میکند و تجربه انسان را پخته میکند هر داغی روزی سرد میشود ولی هیچ پخته ای دیگر خام نمیشود

بچه ها باورتون میشه!!!

دیروز جاریمو بعد مدت ها دیدم انقدر لاغر شده بود از خواهر شوهرم پرسیدم چطور انقدر لاغر شده، بهم گفت از اپلیکیشن زیره رژیم گرفته، من که از کافه بازار دانلود کردم و شروع کردم لینکشو میزارم شمام شروع کنید تا الان که راضی بودم.

تو سایت منظور از موعد زمان پریودیه ؟

« شطرنج یه دنیای کامله که از ۶۴ مربع تشکیل شده حس میکنم توش امنیت دارم میتونم کنترلش کنم بهش چیره بشم و قابل پیش بینیه پس اگه لطمه ببینم فقط خودم مقصرم ! » Queens Gambit
2731
منم ماه پیش ۱م پریود شدم سیکلم ۲۸ روزی بنظرتون چیکار کنم؟  هیچ علائمی ندارم جز سنگین و پر شدن ...

بنطرم وقتشه تبریک بگیم بهت مادرجان یه تستی بزن مشکوک میزنی😆😆😆

از دیگران شکایت نمیکنم بلکه خودم را تغییر میدهم💪 چرا که کفش پوشیدن راحت تر از فرش کردن دنیاست مبارزه انسان را داغ میکند و تجربه انسان را پخته میکند هر داغی روزی سرد میشود ولی هیچ پخته ای دیگر خام نمیشود
منم ماه پیش ۱م پریود شدم سیکلم ۲۸ روزی بنظرتون چیکار کنم؟  هیچ علائمی ندارم جز سنگین و پر شدن ...

چرا عینه همیم!!!🤣منم ۱ام پریود شدم امروز باید پریود بشم که فعلا نشدم منم سینم سنگین شده

اره منظمه پریودم

خوشبحالت👏👏

2738
دعا کن واسم از ی طرف میگم بزنم  از ی طرف میگم صبر کنم تا ۲م  چ انتظار سخته

برات ابت الکرسی میخونم ان شاءالله مثبت باشه ولی خبرشو برام بزار🤲🤲🤲

بله عزیزم

منم امروز موعدمه کلی ذوق داشتم چند ماهه مرتب شده

اعصابم بهم ریخته

منم علائم ندارم 😕

« شطرنج یه دنیای کامله که از ۶۴ مربع تشکیل شده حس میکنم توش امنیت دارم میتونم کنترلش کنم بهش چیره بشم و قابل پیش بینیه پس اگه لطمه ببینم فقط خودم مقصرم ! » Queens Gambit
اینم بگم از دیروز همش دنبال جای خنک میگردم باشه گلم ممنون از امید دادنت

احساس گرما داری احتمالا بارداری نمیدونم یه تست بزن 🤲🤲

2706