2733
2734
عنوان

شما اگر تو این شرایط باشید به مامانتون چچی می گید

| مشاهده متن کامل بحث + 337 بازدید | 29 پست

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

بهش میگم ای کاش برای همسرم هم میاوردی، پنهان کردن از شوهرت کار درستی نیست

اگه یه وقت شوهر مادرت بعدا جلوی همسرت بگه میخوای چیکار کنی!؟

تا خدا هست، به مخلوق دمی تکیه مکن. که خدا کوهِ ثبات است و بشر، عین نیاز .... هر کسی رو لایک میکنم براش صلوات میفرستم، اگر ناراحت میشید، بهم بگید که لایک نکنم🌹

دیگه‌ی تی شرت که پیدا می‌شد 😁😁بگو مامان جان ما که تعارف نداریم ی تی شرت با هم بخریم هدیه بده بهمون از کجا میفهمه مال اونجا نیست

خدایا هر کسی چه نیک چه بد برای من خواست اول نصیب خودش کن آمین یا رب العالمین... دوست عزیزی که نظرت با من همخونی نداره لطفا ریپلای نکن که بگی خیلی بلدی باشه تو خوب ✋✋.          وزن اولیه 67... وزن فعلی 64... قد 170... وزن هدف62... باشد تنبلی را کنار گذاشته ایده آل شوم😎عضو شدم در بامداد خمار... 
2728

دوستان اینکه میگه پیدا نکردم و به اون نگو، خیلی بده.

چه ربطی به سوغاتی!!

یه مادر وظیفه نداره سوغاتی بیاره، اما وظیفه داره برای خوب بودن رابطه دخترش و دامادش، بهتر عمل کنه

تا خدا هست، به مخلوق دمی تکیه مکن. که خدا کوهِ ثبات است و بشر، عین نیاز .... هر کسی رو لایک میکنم براش صلوات میفرستم، اگر ناراحت میشید، بهم بگید که لایک نکنم🌹
2738
دوستان اینکه میگه پیدا نکردم و به اون نگو، خیلی بده. چه ربطی به سوغاتی!/! یه مادر وظیفه نداره سوغات ...

اره منم به همین فکر میکنم . مامانم فکر نمیکنه اگر تو کمد شوهرم ببیته سوغاتیرو  ناراحت بشه 

یعنی توی این سایت آدم جوابها رو میبینه تازه میفهمه، مردمدچرا اینقدر با همسرشون توی زندگی مشکلات دارن🤦‍♀️

اره منم به همین فکر میکنم . مامانم فکر نمیکنه اگر تو کمد شوهرم ببیته سوغاتیرو  ناراحت بشه

ظاهرا مشخصه بقیه هم اصلا به این موضوع فکر نمیکنن🙁

یعنی چی مامانمو بخاطر شوهرم ضایع نمیکنم!! اینا چه جواباییه!؟

خب بنظر شما رفتار درست چیه

من باشم به مادرم میگم، نمیتونم ازش پنهان کنم. 

زشته که برای من بیارید برای همسرم نه، یا اگر هنوز اونجا هستن بگو اگر شده یه چیز تزئینی یا تیشرت و.. بگیرن، اگر هم اومدن بگو همینجا یه چیزی براش بگیرید. 

یا بگو دستتون درد نکنه اما به همسرم میگم که برای اون نیاوردید.

البته اینارو با زبونی که یه مادر ناراحت نشه و قبول کنه میگم.😊

ببین گلم، احترام امامزاده به متولیشه.

اگر حرمت همسرت رو خودت نگه داری، بقیه هم بهش احترام میذارن.

بازم شما اخلاق مادرتو بهتر میشناسی هرطور صلاح میدونی 

سوغات عین کادو هست بیاره نیاره نباید ناراحت بشی حالا برا شما اورده همین که به یادتون بوده اونجا کافیه چه برا شما چه برای همسرتون چرا ناراحت بشین خیلیم دستش درد نکنه باادن شرایطی که اون داره ازدواج مجددش میگم شاید شرایطشو ندلشته بخره باید طرفم درک کنیم

از دیگران شکایت نمیکنم بلکه خودم را تغییر میدهم💪 چرا که کفش پوشیدن راحت تر از فرش کردن دنیاست مبارزه انسان را داغ میکند و تجربه انسان را پخته میکند هر داغی روزی سرد میشود ولی هیچ پخته ای دیگر خام نمیشود
2706