2733
2739

نه. 

دونفره توو خونتون بگیر خیلی بهتره

کودک همسری فقط به یه کودک آسیب نمیزنه دومینو وار نسل اون کودک رو از عشق و علاقه و شناخت حقوقش محروم میکنه. درواقع تمام نسل بعد از اون کودک رو از داشتن والدین آگاه و عاشق و مسئولیت پذیر بی بهره میشن.#نه_به_کودک_همسری❤️وقتی جواب بی ادبیتو نمیدم ینی در شأن من نبوده همکلام بشم باهات، وگرنه جواب برای  امثال تو  فراوونه... 😊

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728

من همیشه عقیده ام بود شوهرم یه تیتاپ بگیره یه شمع روش روشن کنه برام بهتر از مجلس هزار نفره و کلی پول خرج کنه 

نمیدونم چرا دونفری بهم حال بیشتری میده

درمان پلی کیستیک و تنبلی تخمدان منم پلی کیستیک و تنبلی داشتم.اول از همه اقدام تعطیل تا۳ ماه جلوگیری بشه تا رحم اماده بشه.سردیجات تعطیل.خوردن دم نوش های گرم هرروز مثلا دم نوش چوب دارچین ،دم نوش زنجبیل و... ک با نبات بخوری.توی پریودی حمام نکنید جای سرد نشینید و پیاده روی داشته باشید و فعالیتتونو بالا ببرید تا رحم پاکسازی کامل بشه.توی پریودی هرروز کاچی مغزدار درست کنید بخورید من روز اول ی قابلمه درست میکنم و روزای بعد تااخر پریودیم یکمیشو گرم میکنم هرروز میخورم.طرز تهیه داره خاسیند میگم.هرروز دوسین ناشتا بخور (سیاه دونه 

شما مثل خواهر منی تولدشو اومد خونه من گرفت با تفاوت ک من حاملم و کلیم اذیت شدم خوبه ک ب فکر خودتی ولی ی تولد دونفره بگیر بقیه رو تو زحمت ننداز

مادر بزرگم همیشه میگفت ننه ، خوشبختیتو هیچوقت جار نزن!نزار کسی بگه خوشبحالش همین خوشبحالش گند میزنه به زندگیت                                                                                                                                                           

نه 

من باشم میگم اح چه لوس و بی مزه میخوان بگن خیلی عاشقن اگه واقعا عاشق بودن تو خلوتشون اینکارو میکردن نه جلو بقیه زندگیشون تظاهره 

دو نفره بگیر هم عاشقانه ست هم الکی دردسر درست نمیکنی خصوصا بارداری اونم تو این کرونا

اخه شوهرم اولین تولده منو تو باغ عموش گرفته همه فامیلو دعوت کرد منم میخام سوپرایزش کنم

توو این کرونا؟ با این وضعیت حاملگی نمیرسی؟؟ 

ماهم همه مناسبنا همو سوپرایز میکنیم اما دونفری. خیلی عاشقانه تر هم هست 

کودک همسری فقط به یه کودک آسیب نمیزنه دومینو وار نسل اون کودک رو از عشق و علاقه و شناخت حقوقش محروم میکنه. درواقع تمام نسل بعد از اون کودک رو از داشتن والدین آگاه و عاشق و مسئولیت پذیر بی بهره میشن.#نه_به_کودک_همسری❤️وقتی جواب بی ادبیتو نمیدم ینی در شأن من نبوده همکلام بشم باهات، وگرنه جواب برای  امثال تو  فراوونه... 😊
2738
شما مثل خواهر منی تولدشو اومد خونه من گرفت با تفاوت ک من حاملم و کلیم اذیت شدم خوبه ک ب فکر خودتی ول ...

من حاملم نمیتونم اینهمه مهمون دعوت کنم پذیرایی کنم ازشون ماه اخرمه

من حاملم نمیتونم اینهمه مهمون دعوت کنم پذیرایی کنم ازشون ماه اخرمه

خوب امسال نگیر گلم دونفره بگیر سال دیگه سوپرایزش کن

منم سالگرد ازدواج برنامه داشتم بخاطر حاملگی گذاشتم سال بعد

مادر بزرگم همیشه میگفت ننه ، خوشبختیتو هیچوقت جار نزن!نزار کسی بگه خوشبحالش همین خوشبحالش گند میزنه به زندگیت                                                                                                                                                           
خونه مادر بزرگت برای شوهرت؟؟؟؟؟؟ وای خیلی یه جوریه😖خونه خودت خودتون بگیرید

اخه میخام فامیلامونو دعوت کنم پارسال میخاستم بگیرم نشد الان حاملم نمیتونم خونه خودم

2706