2737
2734

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

پزشک خانواده

اره باید دوز مشخص بخوری وگرنه مسموم میشی

مدیکال استیودنت که میگن منم 😜... نوروسرجن آینده 😐 ۷ سال عمومی بخونیم ۲ سال طرح عمومی ۵ سال تخصص ۲ سال طرح تخصص ۲ سال فوق تخصص بعدم مستقیم برم خانه سالمندان .... اینم شد خلاصه بیوگرافی یه پزشک
2731

حالا اونا نوشتن شما جدی نگیر

اگ تو ازمایشات کمبودشو داری داروخانه ازاد میده

مادر بزرگم همیشه میگفت ننه ، خوشبختیتو هیچوقت جار نزن!نزار کسی بگه خوشبحالش همین خوشبحالش گند میزنه به زندگیت                                                                                                                                                           
2738

اگر فکر میکنی کمبود داری بخور ولی اگر بدنت نیاز نداشته باشه مصرف بی رویه ویتامین هم عوارض داره..برو دکتر عمومی بگو چک اپ بنویسه ازمایش اینا مینویسه ..ببینه کم خونی داری یا ویتامین دی چقدره بر اساس اون بهت میگه چه ویتامینی بخوری

ای دوست مرا دعا کن شاید نزدیکتر از من به  خدا ایستاده ای  

نمی‌دونم ولی مدرسه ی ما (دبیرستان )هر ماه بین دانش آموز ها قرص D توزیع می کرد الان هم هر ماه یه قرص D مصرف میکنم

قومی متفکرند اندر ره دین قومی به گمان فتاده در راه یقین میترسم از آن که بانگ آید روزی کای بیخبران راه نه آنست و نه این🌺🌺🌺
2706