2737
2734

ینی از مهمون سرزده بیزارم :/

نشستی گوشه اتاقت تخمتو می‌شکنی سریالتو میبینی یهو تیلینگگ

زنگو میزنن :/

بعد تو ایک ثانیه باید حاضر شی خودتو جمع و جور کنی تازه شاید خرید هم نرفته باشی واسه پذیرایی

ینی ی زنگ زدن و خبر دادن انقد سخته؟ 😐🤔

اصن درکشون نمیکنم :/

بدتر از همه اینکه مامان صدا میزنه بیاااا فلانی اومده 

خو مادر من اگه میخواستم بیام خودم میومدم لابد دوس ندارم دیه 

آدمو تو عمل انجام شده میزاره 

اه 😑

خب دلم تخمه خواس😐

وقتی فهمیدم باردارم خیلی خوش حال شدم مثل همه خانوما ، ولی این حس وقتی دو برابر شد که فهمیدم یه انسان از جنس خودم تو دلم دارم، مثل خودم لطیف، احساساتی، مثل همه دخترای این سرزمین مهربون، من خوش حالم که یه دختر تو دلم دارم، که وقتی به دنیا بیاد موهای طلایی رنگشو براش خرگوشی میبندم، وقتی اولین بار بهم بگه مامان همون جا میمیرم و زنده میشم وقتی اولین بار مقنعه سرش کنه و بره مدرسه من با ذوق نکاهش میکنم، وقتی یه دختر موفق تو جامعه باشه من به خودم افتخار میکنم، دلوین عزیزم، تو اومدی تو زندگیم که بشی همه چیزم، دختر داشتن حس متفاوتیه، و مامان یه دختر بودن متفاوت تر❤

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

وای خیلی بده.عین زلزله ترسناک و‌شوکه کنندس.بخصوص یکی مث من که خونش اصلا هیچوقت تمیز و آبرودار نیس

توو تبلیغ پوشک بچه هه میگه دوسِت دارم مای بی بی. خب پدسگ تو که به این خوبی حرف میزنی بگو ع ن دارم..
2731

مثلا مادرشوی من ساعت ۹ صبح پا میشه میاد خونمون نه زنگی ن هیچی

شروع رژیم با مداد خمارعزیز۲۴آذر از گروه آبی💙💙💙💙💙💙💙💙وزن الان ۶۸😣هدف اول ۶۵😥هدف دوم ۶۲😐هدف آخر۶۰😄و وزن ایده آل 💙💙💙💙💙امیدوارم که قلبام بشن سبز
2738

هیییی خواهر😧 یه نفر جدیدا از فامیل ما یاد گرفته 11 ظهر میاد خودشو بچهاش ینی میگه اومدم ناهار😏

دقیقا منم نشستم رو ب تی وی با موهای آشفته یهو تشریف میارن داخل خو از شب قبل بگی مگه میمیری😐

بیا خونمون ی تخمه دارم روپایی میزنه 😋

الان یکی اومده خصوصیم میگه شوهرم میخواد بیاد خونه چی بپوشم مرتیکه بیشرف😂😂

وقتی فهمیدم باردارم خیلی خوش حال شدم مثل همه خانوما ، ولی این حس وقتی دو برابر شد که فهمیدم یه انسان از جنس خودم تو دلم دارم، مثل خودم لطیف، احساساتی، مثل همه دخترای این سرزمین مهربون، من خوش حالم که یه دختر تو دلم دارم، که وقتی به دنیا بیاد موهای طلایی رنگشو براش خرگوشی میبندم، وقتی اولین بار بهم بگه مامان همون جا میمیرم و زنده میشم وقتی اولین بار مقنعه سرش کنه و بره مدرسه من با ذوق نکاهش میکنم، وقتی یه دختر موفق تو جامعه باشه من به خودم افتخار میکنم، دلوین عزیزم، تو اومدی تو زندگیم که بشی همه چیزم، دختر داشتن حس متفاوتیه، و مامان یه دختر بودن متفاوت تر❤

کاش بفهمننننن کاش

میگن طرف خیلی ادم حسابی و ادم درستیه!.. دزد نیست،حلال حروم سرش میشه، دروغ نمیگه و......یادمون رفته اینا وظیفه انسانی ما   نه آپشنهای ویژه....!!   (زاده پاییزم فصل خش خش برگااان ...🍁🍁کوردم و این یکی از افتخاراتمه😍عاشق ارایشگری ام 💇💇و هر روز تو رویا و خیااالم میبینم که به ارزو هام رسیییدم..من خیلی خوشبختم چون از هیچکس هیچ انتطار و توقعی ندارم .. من به ارزوهام قول رسیدن دااااادم.......✌😉 
هوم برا من خواستگار بدون خبر اومد 😑خیلی بده اجیم رفت درو باز کرد منم وسط حال یهو دیدم سه چهارتا زن ...

چه بیشعور     راه نمیدادید میگفتید انشالله یروز دیگه هماهنگ کنید تشریف بیارید    چه زشت

وای خیلی بده.عین زلزله ترسناک و‌شوکه کنندس.بخصوص یکی مث من که خونش اصلا هیچوقت تمیز و آبرودار نیس

عا اینم ی معضله 

خدایی من ازدواج کنم درو رو مهمون سرزده باز نمیکنم اصن

2706