2733
2734

یک هفته هست با دوست پسرم کات کردم امروز دیدم پروفایلش رو بر داشته...میخوام حرص ش رو در بیارم که بدونه چه جواهری رو از دست داده و اینکه بدونه بدون اون چقدر خوشحالم و به خودم میرسم و خوش میگذرونم....پیشنهادتون چیه?مثلا تو اینستا لایو بزارم یا استوری با دوستام ???😊

و منی ک از دل تاریکی ب اوج خورشید رسیدم🌎💫️

بچه ها باورتون میشه!!!

دیروز جاریمو بعد مدت ها دیدم انقدر لاغر شده بود از خواهر شوهرم پرسیدم چطور انقدر لاغر شده، بهم گفت از اپلیکیشن زیره رژیم گرفته، من که از کافه بازار دانلود کردم و شروع کردم لینکشو میزارم شمام شروع کنید تا الان که راضی بودم.

2728

دعوتین تاپیک اخرم

ماه راگم نکنی...! جهت تعجیل درفرج طاووس اهل بهشت حجت بن الحسن العسکری علیه السلام روحی فداک( صلوات)( اللهم عجل لولیک الفرج بحق زینب کبری س) (ظهورنزدیک است ان شاءالله ) به طرح یارانِ حضرت مهدی(عج) بپیوندید
2738

من بعد کات اول پروفایلم غمگین و اینا بود ولی بعدش همه رو شاد و قشنگ گذاشتم و بیو گرافی نوشتم من ایدام شاد شاد نمیدونستین😎😎😎

تو شادترین انسان خواهی بود اگر فراموش نکنی که از تو فقط یکی ❤و از خدایت هم یکی در دنیا وجود دارد.😉یک آدم خاص و یک خدای بینظیر❤ کافی اند برای ساختن یک دنیای خارق العاده😊😉

در واقع خودتو داری گول میزنی و خودت داری اذیت میشی و برای اذیت کردن یه شخص دیگه خودت ۷۰ درصد اذیت میشی 

چک کردنش یعنی شما اذیتی پس بیخیال بعدم از کجا معلوم پروفایلشو برداشته شاید بلاکت کرده چکش نکن

2706