2733
2734
عنوان

عشقم بهم میگه...

| مشاهده متن کامل بحث + 484 بازدید | 49 پست

بچه ها باورتون میشه!!!

دیروز جاریمو بعد مدت ها دیدم انقدر لاغر شده بود از خواهر شوهرم پرسیدم چطور انقدر لاغر شده، بهم گفت از اپلیکیشن زیره رژیم گرفته، من که از کافه بازار دانلود کردم و شروع کردم لینکشو میزارم شمام شروع کنید تا الان که راضی بودم.

سلامو که میدم گاهی اوقات حرف دیگه نمیدونم یا نمیتونم بزنم

نه در همین حد دیگه چیزی نگو یا یه ویدیو بزار  تا بیاد ولی پرووو نشه

تو شادترین انسان خواهی بود اگر فراموش نکنی که از تو فقط یکی ❤و از خدایت هم یکی در دنیا وجود دارد.😉یک آدم خاص و یک خدای بینظیر❤ کافی اند برای ساختن یک دنیای خارق العاده😊😉
من خیلی زنگ میزدم میگفت چقد زنگ میزنی بزار کارکنم الان زنگ نمیزنم میگه سرد شدس زنگ بزن😐😂خودشم نمید ...

عادت کرده به زنگ زدناتون  

سلام واسه حاجت رواییم دعای خیر کنید مرسی دوستان
2728
بیشتر ترسم اینه پیام بدم جوابمو نده ضایع بشم

من پ میدم بعد دوروز جوابمو میده 😂 😂 😂 😂 

💌خدایا توکه تنهایی با کی حرف میزنی که اینقدر آرومی ////متنفرم از زندگیم از تک تک لحظاتش از تموم استرس هام از همه ترس هام 
منم مث تو حالا ی دوستام هست ساعتی ی بار زنگ میزنه زو مخه من س ماهه زنگ نزدم اونم میزنه الکی میگم ن ...

دیگه نه مث دوستتون خوبه نه شما به نظرم باید میانه بود

2738
پیام دادن رو با یه فرستادن یه اهنگ شروع کن یا یه متن قشنگ از نت و اینستا یه وقتایی بگو سلام خوبی کجا ...

به نظر شما در روز چن بار باید پیام بدم

عزیزم ایشالا برسین بهم

چه رسیدنی خواهر کات کرده رفته دنبال زندگیش

دلگیرم از دنیا و آدماش از بی کسی ها و سکوت ها! این منم ک اینگونه خسته ام؟؟؟منی ک همیشه خوب بودم و خندان منی ک خنده هایم مثالی بود ب مثال ضرب‌المثل!نمی‌توانی بفهمی و البته عجیب هم نیست برایم. چون تو من نیستی پس لطفاً قضاوتم نکن......وزن شروع ۷۶.۶۰۰ هدف ۵۸ ✌️من میتوانم 💪💪💪💪
من پ میدم بعد دوروز جوابمو میده 😂 😂 😂 😂 

منم بعضی وقتا پیام میدم ده بارم انلاین میشهدجوابمو نمیده بعد سه چهارساعت میاد میگه کار داشتم خیلی بهم برمیخوره

چه رسیدنی خواهر کات کرده رفته دنبال زندگیش

پس حتما فرد زندگیتون نبوده مطمئنم یکی میاد تو زندگیتون که به اونایی که نموندن بگی مرسی

منم بعضی وقتا پیام میدم ده بارم انلاین میشهدجوابمو نمیده بعد سه چهارساعت میاد میگه کار داشتم خیلی به ...

نه من آن نمیشه چون آن بشه جوابمو نده زنده نمیزارمش یه بار سرهمین جواب ندادن هاش کارش به بیمارستان کشید اینقدر رو مخش راه رفتم😐

💌خدایا توکه تنهایی با کی حرف میزنی که اینقدر آرومی ////متنفرم از زندگیم از تک تک لحظاتش از تموم استرس هام از همه ترس هام 
2706