2726

ماه را گم نکنی...!                                                            جهت تعجیل درفرج طاووس اهل بهشت حجت بن الحسن العسکری علیه السلام روحی فداک(صلوات)                                (اللهم عجل لولیك الفرج بحق زینب کبري س)                           (ظهور نزدیک است ان شاءالله )                                                    👈به طرح یارانِ حضرت مهدی(عج) بپیوندید..

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728

من حالم ازرخواهرشوهرم بهم میخوره 

چکار کنم شوهرم درکم کنه 

خواهر شوهر من ب شدت ظاهر نماست و اصلا بچه منو دوست نداره 

اما شوهرم اینقدر قربون صدقه خواهرش میره ک حالم بد میشه

میشه  برای شادی روح بهترین پدر دنیا ی صلوات مهمونم کنید😔

من خیلی زود وابسته ادم ها میشم

یکی یذره بهم محبت وتوجه کنه ازش خوشم میاد😑😑این خیلی واسم بده

چکارکنم از همه متنفرشم😐

پروفایلم... ارزومه... لطفا واسه رسیدن بهش یدونه صلوات واسم بفرستید..❤ 
من ترس از دست دادن دارم صبح ها پا میشم گریه میکنم کسی خبر نداره

از دست دادن شرایط الان نه این که خیلی خوبه فقط از یه جهنم اومدم بیرون میترسم برگردم دوباره به اون شرایط 

خیلی سختی کشیدم به اینجا برسم 

با مرد خودخواه و دهن بین و بچه ننه و طرفدار مسلم خانوادش حتی درصورت نبود حق با ایشان چه باید کرد؟

کسی که هرروز زنش رو از خانوادش دور میکنه و به خانواده خودش نزدیک تر میشه... 

یا رب نظر تو برنگردد... برگشتن روزگار سهل است...
من حالم ازرخواهرشوهرم بهم میخوره  چکار کنم شوهرم درکم کنه  خواهر شوهر من ب شدت ظاهر نماس ...

کلاس های موفقیت جدایی خواهرشوهر و شوهر از هم با کلتس های نارسیس بانو😎😎😂😂😂

پروفایلم... ارزومه... لطفا واسه رسیدن بهش یدونه صلوات واسم بفرستید..❤ 

هیچ وقت اهل مقایسه نبودم همیشه می گفتم هر آدمی یه شخصیتی داره و قرار نیست همه مثل هم باشن اما تازگی ها همش همسرم رو با عشق سابق مقایسه میکنم همش تو ذهنم میگم اگه اون بود این کارو میکرد این حرفو میزد حالم داره از خودم بهم میخوره چجوری این فکر ها رو از سرم دور کنم 

کاش پشت این باغ تبر خورده درختی باشد کاش در این خانه سرما زده رختی باشد 
2706