2726

پیام دادم بهش گف دلم تنگ شده بود برات .باورم نمیشه هنوز بعد چهارسال با چن تا پیام حالم بد شده بود مامانم گف چیشده توروخدا راست بگو گفتم هیچی

این چیه اخه 

turk ghizi✌کاربر اژدها وارد میشوم هستم

ماه را گم نکنی...!                                                            جهت تعجیل درفرج طاووس اهل بهشت حجت بن الحسن العسکری علیه السلام روحی فداک(صلوات)                                (اللهم عجل لولیك الفرج بحق زینب کبري س)                           (ظهور نزدیک است ان شاءالله )                                                    👈به طرح یارانِ حضرت مهدی(عج) بپیوندید..

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

چرا نمیاد جلو؟

رویای مرگ شاید بهانه ایست برای تحملِ کابوسی به نامِ زندگی..........                                                               اگه توی یه کشوری،درآمدِ یه ناخن کار بیشتر از یه معلمه،به این معنی نیست که پول تو درس خوندن نیست،،،،به این معنی هست که مردم از ظاهر زشتشون بیشتر خجالت میکشن تا  مغزِ خالیشون........                                                     ماها که بابامون پولدار نبوده یه چیزی رو خوب یاد گرفتیم     اینکه خیلی راحت قید چیزایی که دوس داریمو میزنیم           پس یه لطفی در حقمون بکن،اگه دوسمون داری  زیاد ناز نکن🖤..........‌                                                                                                  🌨️⁩ اسفندیِ جذاب⁦🌨️⁩
2728

الان آمادگی ازدواج نداری 

نه اون نه خواستگارات

با دوست پسراتون میرید مسافرت؟ من یبار بابام فهمید با دوست پسرم تلفنی حرف میزنم با نیسان از روش رد شد بعد من و با اسید غسل داد الان پوست ندارم   
میشه بیشتر ازش بگی بیشتر از رابطتون

همیشه سر دحالتای دامادمون ک دوستشه ب گند کشیده شد همه چی .

حالا دامادمون برای برادرش منو خاستگاری کرده

چند بار اومدن ـبابام مخالفت کرد

سفت و سخت وایسا و براش بجنگ

کاری که من نکردم......

رویای مرگ شاید بهانه ایست برای تحملِ کابوسی به نامِ زندگی..........                                                               اگه توی یه کشوری،درآمدِ یه ناخن کار بیشتر از یه معلمه،به این معنی نیست که پول تو درس خوندن نیست،،،،به این معنی هست که مردم از ظاهر زشتشون بیشتر خجالت میکشن تا  مغزِ خالیشون........                                                     ماها که بابامون پولدار نبوده یه چیزی رو خوب یاد گرفتیم     اینکه خیلی راحت قید چیزایی که دوس داریمو میزنیم           پس یه لطفی در حقمون بکن،اگه دوسمون داری  زیاد ناز نکن🖤..........‌                                                                                                  🌨️⁩ اسفندیِ جذاب⁦🌨️⁩

اکه خواستگارات خوبن رد نکن عزیزم باور کن یه روز حسرت میخوری که چرا فرصتاتو از دست دادی اگه خواستگارت آدم خوبی باشه شرایطش خوب باشه بهت محبت کنه عاشقش میشی و دیگه قبلیا رو یادت میره و خدارو شکر میکنی اونا درست نشد

سفت و سخت وایسا و براش بجنگ کاری که من نکردم......

تو همین فکرم ـخاهرم دنیارو بهم دوخت تا ب شوهرش برسه ـ

حالا خودش و شوهرش پاشونو کردن تو ی کفش ک من با برادرشوهرش ازدواج کنم

2706