2737
2734
عنوان

خونمون همش دعوا و سرصداست

346 بازدید | 16 پست

بخدا دیگ خسته شدم اصن تمرکز ندارم رو درسام همش غربت بازی درمیارن داد میزنن فحش میدن دعوا میکنن میپرن ب هم 

جلو کل ساختمون بی آبرو شدیم بازم دست ورنمیدارن همش دااد 

دیگ اعصاب واسم نمونده هیچ جا رو هم ندارم برم درس بخونم 

موقع درس خوندنم نمیتونم اهنگ گوش بدم چون حواسم پرت میشه ب هیچ وجه ساکت نیست 

صبح تا ظهر شیفت مامان بابامه ک غربت بازی دریارن 

ظهر تا شبم داداشم میاد بهشون اضافه میشه سه تایی جیغ و داد میکنن اصلا درک نمیکنن

خسته شدم بخدااااا 

هرچی میخوام حواسمو جمع کنم روی سوالم یهو میپره 😣

میخوام زنگ بزنم تیمارستان یا اینا رو ببرن یا منووو

داغ جوون‌دیده ی پر‌پر منم..مسلخ سروای تناور منم.. باغ گل بی بر و بی برگ،من.. غربت آهوی جوون مرگ،من.. ناجی باغ گل بی برگ کو؟.. ضامن آهوی جوون‌مرگ کو؟.. شب شد و پیک تب و غم سر رسید،.. عطر گلاب از خود قمصر رسید.. chavoshi ❤ 

ماه را گم نکنی...!                                                            جهت تعجیل درفرج طاووس اهل بهشت حجت بن الحسن العسکری علیه السلام روحی فداک(صلوات)                                (اللهم عجل لولیك الفرج بحق زینب کبري س)                           (ظهور نزدیک است ان شاءالله )                                                    👈به طرح یارانِ حضرت مهدی(عج) بپیوندید..

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢

خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍

بیا اینم لینکش

ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728

برو کتابخونه

یا کافه 

GO HARD OR GO HOME💥💥💥 CAUSE I AM WHATEVER U SAY I AM...IF I WASN'T, THEN WHY WOULD I SAY I AM?? 🧟‍♀️  But I got smarter, I got harder in the nick of time😈☻...Honey I rose up from the dead, I do it all the time😈☻....I'll hold you when things go wrong💞...I'll be with you from dusk 'til dawn💞.........Devil for Devil 😈 Kind for Kind 🤗 It's my attitude 😎 Please don't mind ☻✌🏻.......رفیق شفیق هرکول پوآرو و دشمن هستینگز خنگ ساده لوح 😒👹........There are many things not called poison which can kill a man - Hercule Poirot...   "کاربری که تعلیقش کردی نوشته ی آگاتا کریستی☻" ......  تو فقط دلت بخواد ی روزی مال هم بشیم❤❤التماسش به خدا، حاجت و نذرش بامن❤❤ آهای خوشگل عاشق•••آهای عمر دقایق•••آهای وصله به موهای تو سنجاق شقایق😍...I have died everyday waiting for you...Darling don't be afraid, I have loved you for a thousand years...I'll love you for a thousand more...ای چراغ هربهانه از تو روشن، از تو روشن❤❤❤❤ای که حرفای قشنگت منو آشتی داده با من❤❤❤❤
برو کتابخونه

دوره تا برم بیام کلی وقت میگذره اجازه هم نمیدن 

داغ جوون‌دیده ی پر‌پر منم..مسلخ سروای تناور منم.. باغ گل بی بر و بی برگ،من.. غربت آهوی جوون مرگ،من.. ناجی باغ گل بی برگ کو؟.. ضامن آهوی جوون‌مرگ کو؟.. شب شد و پیک تب و غم سر رسید،.. عطر گلاب از خود قمصر رسید.. chavoshi ❤ 
خودت ابتکار عمل رو به دست بگیر

ینی چی 

2738
کتابخونه مگه تو کرونا بسته نیست؟؟ نمیتونی باهاشون حرف بزنی؟

اینجا کسی حرف حالیش نیست 

دعوتین تاپیک اخرم❤

ماه راگم نکنی...! جهت تعجیل درفرج طاووس اهل بهشت حجت بن الحسن العسکری علیه السلام روحی فداک( صلوات)( اللهم عجل لولیک الفرج بحق زینب کبری س) (ظهورنزدیک است ان شاءالله ) به طرح یارانِ حضرت مهدی(عج) بپیوندید

تنها راهش اینه موسیقی بیکلام بزاری تو گوشت 

منم همیشه همینکارو میکنم البته من سروصدا حواسمو پرت نمیکنه با کلام گوش میدم😁

Take me to church/I'll worship like a dog in the shrine of your lies/I'll tell you my sins,and you can sharpen your knife/Offer me that deathless death/Oh good God,let me give you my life🖤
خوب شد ریپلای کردی پیدات کردم اون دوست عزیزی که نیچر رو نمیشناخت چی شد؟ چیزی نگفت بهت؟

نمیدونم تاپیک رو ترکوندن اخرین بار گفت میخوام ببینم شما این سایتا رو از کجا میارین 

امیدوارم متوجه شه نیچر چیه

2706