2726

ماه را گم نکنی...!                                                            جهت تعجیل درفرج طاووس اهل بهشت حجت بن الحسن العسکری علیه السلام روحی فداک(صلوات)                                (اللهم عجل لولیك الفرج بحق زینب کبري س)                           (ظهور نزدیک است ان شاءالله )                                                    👈به طرح یارانِ حضرت مهدی(عج) بپیوندید..

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728

جایی میخاد بره باید تحقیق کنید ک کارش خوب باشه ،درد داره بی حس میکنن ورم می‌کنه بخیه میزنن تا دو ماه ی شکل زشت داره بعد مو رشد می‌کنه و بعدش دوباره مو کاشته شده می‌ریزه دوباره رشد می‌کنه تقریبا یکسال زمان میبره تا قشنگ مو حالت بگیره ک نمیگیره حالت سیخی داره 

من خیلی ساده ام ،خیلی بهم ظلم شد ،خیلی دلم شکست ،اما برا دیگران همیشه مثل کوه بودم ،تو دوستم مثل من نباش گرگ باش فقط و فقط گرگ باش تا زنده بمونی و زندگی کنی 
جایی میخاد بره باید تحقیق کنید ک کارش خوب باشه ،درد داره بی حس میکنن ورم می‌کنه بخیه میزنن تا دو ماه ...

شوهرمن فقط دو قسمت کوچیک دوطرف موهاش ریخته همون جارا مو می کارن یا کلا مورو میتراشن؟

شوهرمن فقط دو قسمت کوچیک دوطرف موهاش ریخته همون جارا مو می کارن یا کلا مورو میتراشن؟

کلا باید موهاش بتراشه بعد از ریشه اونا میزنن قسمتی ک مو نیست 

من خیلی ساده ام ،خیلی بهم ظلم شد ،خیلی دلم شکست ،اما برا دیگران همیشه مثل کوه بودم ،تو دوستم مثل من نباش گرگ باش فقط و فقط گرگ باش تا زنده بمونی و زندگی کنی