2726
عنوان

مامانم دلمو خون کرده

207 بازدید | 15 پست

با کاراش یکاری کرد کل دوران عقدم کوفتم شد انقد بد بود که از بدبختی میرفتم تو حیاط می‌نشستم تو خونه نمی‌رفتم که اذیت نشه الانم که ازدواج کردم باز دست از سرم برنمیداره میگه وقتی شوهرت نیس باید بیای اینجا من تازه از دستش راحت شدم مریضی اعصاب گرفتم از دستش دردامو به شوهرم نگفتم و تحمل کردم تا ابروش پیش شوهرم نره ولی دیگه دارم میترکم اصلا دوس نداره من یه روز خوش داشته باشم فقط دلش میخواد نوکری خودش و بچه هاشو بکنم داداشم تصادف کرده بود مامانم به بابام نگفت نصفه شبی زنگ زد به ما ماهم بردیمش بیمارستان تا صبح تو حیاط بیمارستان بودیم از سرما یخ زدیم باور کنید همه کار براش میکنیم اگه خرید داره اگه چیزی میخواد.. بابام و داداشم تو خونه خوابن زنگ میزنه به من که اگه میتونی برام شیرینی بگیر فوری با شوهرم میریم براش میگیریم مارو فقط نوکر میبینه امشب میخواستم برگردم خونمون گفت دختر که ازدواج می‌کنه وقتی شوهرش نیس باید خونه مادرش بمونه حتما شوهرت اجازه نمیده که بمونی..چیکارش کنم بنطرتون مادرمه نمیتونم ولش کنم ولی اگه باز رفت و آمد کنم مریصی اعصاب میگیرم کل زندگیم مختل میشه

ماه را گم نکنی...!                                                            جهت تعجیل درفرج طاووس اهل بهشت حجت بن الحسن العسکری علیه السلام روحی فداک(صلوات)                                (اللهم عجل لولیك الفرج بحق زینب کبري س)                           (ظهور نزدیک است ان شاءالله )                                                    👈به طرح یارانِ حضرت مهدی(عج) بپیوندید..

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2728
عزیزم مادرته ها .چون میخادت میگه بیا دیگه .

نمیخوادم عزیزم از من متنفره اولین بار که پریود شدم بهم گفت تو نجسی همون موقع شکستم انقد عذابم داده موقع عقد تا با همسرم میرفتیم بیرون زنگ میزد میگفت سریع برگرد بهم میگفت آبرومونو بردی نمیزاشت بیشتر از دو ساعت خونه مادرشوهرم باشم 

نمیشه بندازی گردن شوهرت بگو میگه خونه باش وقتی میام خونه میخام خونه باشی و غذا و چای و همه چی اماده ...

آخه شوهر من همچین آدمی نیس اگه اینو بگم مطمئنم بد و بیراه میگه

اگه واقعا رفت و آمدت ضروری نیست هر روز یه بهونه بیار مثلا بگو حالم حوب نیست

بهونه میارم ولی حرفای بدی میزنه مثلا میگه شوهر ندیده ای خیلی حرفای زشتی میزنه

2706