2726
عنوان

تکونای بچه در ۱۹ هفتگی

90 بازدید | 13 پست

دوروزه حس میکنم تکوناش کم‌شده شیرینم میخورم به پهلودراز میکشم چیزی حس نمیکنم قبلا تا شیرین میخوردم حس میکردم یعنی چیزی شده ؟شوهرم نیس فردا صبح میخام‌برم بهداشت چیگار کنم میشه راهنمایی کنید 

تعداد تکونها تا ۲۸ هفته مهم نیست

همینکه تکون میخوزه خوبه

جمله ی چرا انقدر زود ازدواج کردی؟ به اندازه ی جمله ی چرا ازدواج نمیکنی؟ زشته! جمله ی سومین بچه رو میخواستی چیکار؟ به اندازه ی سوال چرا بچه دار نمیشی ناراحت کننده اس! به اسم روشنفکری در زندگی دیگران دخالت نکنید🙏

بچه ها باورتون میشه!!!

دیروز جاریمو بعد مدت ها دیدم انقدر لاغر شده بود از خواهر شوهرم پرسیدم چطور انقدر لاغر شده، بهم گفت از اپلیکیشن زیره رژیم گرفته، من که از کافه بازار دانلود کردم و شروع کردم لینکشو میزارم شمام شروع کنید تا الان که راضی بودم.

اولا الان برای تکون شمردن خیلی زوده دوما ممکنه بریچ شده باشه اصلاااا نگران نباش 😍

من هرکس درخواست دوستی بده قبول میکنم ولی سوال چرت جواب نمیدم عکس نمیدم قد و وزن نمیگم اگه آقا باشی به ثانیه میفهمم وقتت رو هدر نده
2728

یه دکتر برو خیالت راحت شه ولی اوایل حرکتاش یه کمی نامرتب میشه بعد 20 هفتگی مرتب لگد میزنه

دلم برای شبای خونه روستایی مادربزرگم تنگ شده شبایی که رو لحاف و تشک یخ غلت میزدیم   شبایی که با صدای قور قور قورباغه ها جیر جیر جیرکا خوابمون می‌برد آخ که چه آرامشیییییی  

نترس قرار نیست هی دور درجا بزنه بچه من ۵ روز تکون نخورد دقیقا تعطیلات بود هیچ جا باز نبود بعدش رفتم مطب دکتر ویزیتو که دادم هی از اینور رفت اونور از اونور اومد اینور😂 دکتر میگفت دلش برای من تنک شده بوده

دخترم اگر عاشق شد😍حاضرم زندگی ام را بدهم تا اورا به عشقش برسانم😊میدانی؟ اگر خدای ناکرده انتخابش هم نامناسب باشد☹ رسیدن به عشقش خیلی بهتر از آن است که سالها با مردی زندگی کند و عقده ی گرفتن دستان عشقش پیرش کند😪
یه دکتر برو خیالت راحت شه ولی اوایل حرکتاش یه کمی نامرتب میشه بعد 20 هفتگی مرتب لگد میزنه

اره فردا میرم امروز تعطیل بود گفتم تا اخر شب وایمیسم ببینم خبری میشه 

نترس قرار نیست هی دور درجا بزنه بچه من ۵ روز تکون نخورد دقیقا تعطیلات بود هیچ جا باز نبود بعدش رفتم ...

خدا کنه اینجورکه شما میگید باشه شاید واسه منم دلش برا دکتر تنگ شده 😄

بریچ یعنی چی؟

یعنی پاهاش پایین باشه سرش بالا

من هرکس درخواست دوستی بده قبول میکنم ولی سوال چرت جواب نمیدم عکس نمیدم قد و وزن نمیگم اگه آقا باشی به ثانیه میفهمم وقتت رو هدر نده
خدا کنه اینجورکه شما میگید باشه شاید واسه منم دلش برا دکتر تنگ شده 😄

نگران نشو یکی از خصوصیات مادر شدن همین نگرانی و استرس بیخوده فردا انقدر واسه ت رقص پا بره که خودت بگی بچه بشین سرجات بند نافم کنده شد🤣

دخترم اگر عاشق شد😍حاضرم زندگی ام را بدهم تا اورا به عشقش برسانم😊میدانی؟ اگر خدای ناکرده انتخابش هم نامناسب باشد☹ رسیدن به عشقش خیلی بهتر از آن است که سالها با مردی زندگی کند و عقده ی گرفتن دستان عشقش پیرش کند😪