2737
2734
عنوان

مادر🤱🏼

310 بازدید | 29 پست

اولین باری که فهمیدین دارین مادر میشین چه حس و حالی داشتین ؟ چه چیزی بیشتر ذهنتون و توی این دوران درگیر میکرد و اینکهاسترس زایمان هم داشتید یا این استرسا عادیه ؟ 

ممنون میشم از تجربه هاتون بگید😍🌸

🏹🤍

یه حسی که انگار یه گوساله دارم به دنیا میارم همسان باباش

شروع رژیم با مداد خمارعزیز۲۴آذر از گروه آبی💙💙💙💙💙💙💙💙وزن الان ۶۸😣هدف اول ۶۵😥هدف دوم ۶۲😐هدف آخر۶۰😄و وزن ایده آل 💙💙💙💙💙امیدوارم که قلبام بشن سبز

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728

مجردم ولی اگه مادر شم احتمالا استرس بگیرم که ایا میتونم ابنقدر قابل باشم که فردا پس فردا بزرگ شد نگه چرا منو به دنیا اوردی؟؟!!

بر روی بوم زندگی هر چیز می خواهی بکش زیبا و زشتش پای توست تقدیر را باور نکن تصویر اگر زیبا نبود نقاش خوبی نیستی از نو دوباره رسم کن تصویر را باور نکن خالق تو را شاد افرید ازاد ازاد افرید پرواز کن تا ارزو زنجیر را باور نکن  
الهی😂😂😂 خیلی مامان خوبی هستی حال کردم باهات😂♥️

😁

شروع رژیم با مداد خمارعزیز۲۴آذر از گروه آبی💙💙💙💙💙💙💙💙وزن الان ۶۸😣هدف اول ۶۵😥هدف دوم ۶۲😐هدف آخر۶۰😄و وزن ایده آل 💙💙💙💙💙امیدوارم که قلبام بشن سبز
2738
مجردم ولی اگه مادر شم احتمالا استرس بگیرم که ایا میتونم ابنقدر قابل باشم که فردا پس فردا بزرگ شد نگه ...

عزیزم انشالله که سفید بخت میشی و یه همسر و مادر خوب برای فرزندت♥️

🏹🤍

از خووووشحالیییی همینجور گریه میکردم خونه مامانم بودم انقدر عجله داشتم که بابابام رفتم آزمایش بتا دادم 😂 ماهای اول خییییلیییی زیاد استرس داشتم همش فکر میکردم قلبش تشکیل نمیشه یا بارداری شیمیایه یا... همش توی این چیزا گیر کرده بودم ولی خداروشکر الان دیگه اینطور نیستم فقط الان فکرم درگیر زیمانمه😐

🍃عیب رندان مکن ای زاهد پاکیزه سرشت 🍃                           که گناه دگران برتو نخواهند نوشت                                           

از خواب بیدار شدم 😐3 4 دفعه تو خواب بودم حسش فوق‌العاده بود واقعیشو نمیدونم دیگه

‏خیلی دلم میخواد تو مکالمه از واژه(( اشتباه به عرضتون رسوندن)) استفاده کنم ولی همیشه هول میشم و میگم گوه خورده کی گفته :|                                                                          وقتی یه اتفاق بد برای یه ایرانی میافته دو دسته وجود دارند_خودش و اطرافیانش که اعتقاد دارن چشم خورده _دشمنانش که اعتقاد دارن بالاخره خدا جوابشو داد😐😂

من همش استرس داشتم که نتونم بزرگش کنم وخوب تربیتش کنم

جمله ی چرا انقدر زود ازدواج کردی؟ به اندازه ی جمله ی چرا ازدواج نمیکنی؟ زشته! جمله ی سومین بچه رو میخواستی چیکار؟ به اندازه ی سوال چرا بچه دار نمیشی ناراحت کننده اس! به اسم روشنفکری در زندگی دیگران دخالت نکنید🙏
2706