2726
عنوان

دعوا سر جاری 😭😭😭😭

853 بازدید | 73 پست

بچه ها شوهرم برا جاریم اینا همه چیز میخره فهمیدم برا جاریم فرش خریده با تخت این انصافه به نظرتون جاریم شوهرش زندس کاش میمیرد آنوقت شوهرم میخرید براشون عوضی شوهرمو جادو کرده شوهرم همش ب خونه اونا وسائل اینا میخره جاریم خوشگل نیس ک بگم عاشقش شده ن داداششو خیلی دوس داره تموم دارایی هامون رو برا اونا وسائل میخره برا خونشون ولی برا من هیچی من وضعم خوبه همه چی آوردم جهاز خاک تو سرم اشتباه کردم باید هیچی نمیاوردم تا آقا خودش جونش در میومد میخرید حالا اعصابم داغونه من الان فهمیدم آقا ب من نگفته بود ک براشون فرش و تخت خریده بهش ک گفتم انکار کرد گفتم مدرک دارم بعدش اعتراف کرد ک خریده گفتم بیا خونه حرف میزنیم میخوام بندازمش بیرون از خونه دیگه نزارمش خونه بار اولش نیس یخچال هم خریده براشون 

آدم های حسود همیشه خودشون سم میخورن و منتظرن ک بقیه بمیرن 😎😂😝

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2728

یا خدا... مرد جماعت عقل نداره ینی این🥴

زندگی بافتن یک قالیست.نه همان نقش و نگاری که تو میخواهی...نقشه را اوست که تعیین میکند....تو فقط بافنده ی خوبی باش...نقشه را خوووووب ببین...نکند آخره کار قالی زندگی ات را نخرند!!❤️

خلاصه بخوام بگم این که شوهرم برا جاریم اینا فرش و تخت خریده و ب من نگفته و من ک گفتم انکار کرد بعد اعتراف الان من چیکار کنم بار اولش نیس بیشعور من با جاریم قهرم چشم دیدن منو نداره عوضی 

حق داری

زن بودن‌ خیلی‌ قشنگه‌! چیزیه‌ که‌ یه‌ شجاعت تموم‌ نشدنی‌ می‌خواد! یه‌ جنگ که‌ پایان‌ نداره‌! خیلی‌ باید بجنگی‌ تابتونی‌ بگی‌ وقتی‌ حوا سیب ممنوعه‌ رو چید گناه به‌ وجود نیومد، اون‌ روز یه‌ قدرت باشکوه‌ متولد شد  که‌ بهش نافرمانی‌ می‌گن‌!

دیگه واقعا نه پشم موند واسم نه کرک وپر😶

لا اله الا انت سبحانک انی کنت من الظالمین. از زمانی که وارد نی نی سایت میشم همینطوری دونه به دونه پشم.ام کنده میشه تا زمانی که خارج میشم واسه خودم راحت اپیلاسیون میشم😁کاشکی همه اتفاق های دنیاااا باب دل آدم بوددد.....میشه واسه ظهور امام زمان یه دونه صلوات بفرستی  اللهم عجل لولیک الفرج.  خدایا شکرت
😐😐 خود جاریت هیچی نداره ک شوهرت میخره براشون؟

ن هیچی نیاورده بود ی چند تا وسائل ات اشغال وضعشون خوب نیس 

خلاصه بخوام بگم این که شوهرم برا جاریم اینا فرش و تخت خریده و ب من نگفته و من ک گفتم انکار کرد بعد ا ...

شوهرت ببر ی سرویس طلای سنگین برات بخره بگو اگه داری برا من خرج کن انقدر طلا بخر هرماه ک نتونه دیگه پولشو برای کسی خرج کنه

زندگی بافتن یک قالیست.نه همان نقش و نگاری که تو میخواهی...نقشه را اوست که تعیین میکند....تو فقط بافنده ی خوبی باش...نقشه را خوووووب ببین...نکند آخره کار قالی زندگی ات را نخرند!!❤️
شاید برادرشوهرت برای شما کاری کرده شوهرتون داره جبران میکنه دوست نداره شما بدونین همونطوری قضیه فرش ...

خدایا چه کاری اخه دختر هیچ کاری نکرده برامون فقط میخوره میخوابه 

2706