2137
2106

برای دخترم تازه گوشی گرفتم کلاس هفتمه.

دیروز زنگ زده به خواهرم گفته مامانم به زور پول منو گرفته منم خرج کرده بودم نداشتم بدم از دوستم قرض گرفتم .برام یه مقدار پول بفرست پولشو بدم .

در صورتی که مطمئن هستم دروغ گفته میدونم الان پول داره منم پولش رو گرفتم گذاشتم رو پولای خودم براش طلا گرفتم گفتم اینجوری بیشتر جمع میکنی و الکی خرج نمیشه.

الان مشکل اینه که چرا قایمکی این کار رو کرده خودم حدس میزنم میخواد از دیجی کالا یه وسیله بخره چون امروز داشت دنبال کد پستی میگشت .

چطور کنترلش کنم که نا محسوس باشه

چ خود سر ! نامحسوس چیه بشین باهاش حرف بزن بگو هر کاری میکنی چ درست چ غلط بیا به من بگو من تو رو سررزنش نمیکنم بهش حس اطمینان بده 

گوشیم درست نیست تو این سن براش خریدید 

امروز بخند فردا گریه کن این و هر روز با خودت تکرار کن 💜💃

عزیزم من هم درست تجربه مشابه تورو داشتم تا اینکه با دکترساینا آشنا شدم. هم مشکلم برطرف شد هم جواب سوالهام رو گرفتم.

پیشنهاد میکنم تو هم اینجا کلیک کنی و سوالت رو باهاشون درمیون بزاری.

شاید میخواد هدیه تولد برای شما یا پدرش بخره و بخواد سورپرایزتون کنه....

چه سخت است...خندان نگه‌داشتن لب‌ها در اوج گریستن قلب...و تظاهر به خوشحالی در اوج غمگینی....
2050
میتونی رمز دیجی کالاشو بدونی بری نت وارد دیجی بشی رمزشم بزنی ببینی وانس آپ نصب کنی بازم چک کنیش

اصلا برای دونه دونه برنامه هاش رمز گذاشته .نمیدونم به کی رفته.میگم گوشی رو بده وای میسه بالای سرم نگاه میکنه کنار هم نمیره 

2183
یعنی چی پولش؟؟مگه بچه کلاس هفتم پول داره؟؟بهش یاد بدین ادعای مالکیت رو پول شما رو نداشته باشه

اصلا یه چیزیه با اینکه نه من نه همسرم پولکی نیستیم ولی اون از اول بچگیش به قیمت همه چیز کار داشت دونه دونه حساب میکنه نمیدونم چرا اینجوریه .

خدا نکنه شوهرم به من پول بده وا ویلاست دیگه اصلا یه چیزیه که 😢😢