2733
2734
عنوان

صرفاجهت خنده بپاچین توش خسته شدم ازبس گفتن خیانت دعوا

| مشاهده متن کامل بحث + 1086 بازدید | 124 پست
یارو ﻣﻴﺮﻩ ﻣﺪﺭﺳﻪ ﺩﻧﺒﺎﻝ ﺑﭽﺶ .ﻣﻴﺮﻩ ﻃﺒﻘﻪ  ﺍﻭﻝ , میبینه ﻳﻪﺗﺎﺑﻠﻮ ﺯﺩﻥ ﻛﻪ ﺭﻭﺵ ﻧﻮﺷﺘﻦ : ﻣﺤﻞﻧﮕﻬﺪﺍﺭی ﺩﺍﻧﺶ ﺁ ...

😂😂😂😂😂

وقتی میگم خواهرام منظورم جاریمو خواهرشوهرم هستن.من تک فرزندم

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

قشنگ بریز بشوره ببره😐😂

نظرمم اینه بریزم خاکاروببره بشینم گذرعمروببینم

یه روانپزشک میگفت:اونایی که میان اینجاروانی نیستن،روانیای واقعی معمولابااعتمادب نفسشون زندگیشونومیکنن وکاری میکنن ک بقیه ب روانپزشک احتیاج پیداکنن:)
یارو ﻣﻴﺮﻩ ﻣﺪﺭﺳﻪ ﺩﻧﺒﺎﻝ ﺑﭽﺶ .ﻣﻴﺮﻩ ﻃﺒﻘﻪ  ﺍﻭﻝ , میبینه ﻳﻪﺗﺎﺑﻠﻮ ﺯﺩﻥ ﻛﻪ ﺭﻭﺵ ﻧﻮﺷﺘﻦ : ﻣﺤﻞﻧﮕﻬﺪﺍﺭی ﺩﺍﻧﺶ ﺁ ...

یه روانپزشک میگفت:اونایی که میان اینجاروانی نیستن،روانیای واقعی معمولابااعتمادب نفسشون زندگیشونومیکنن وکاری میکنن ک بقیه ب روانپزشک احتیاج پیداکنن:)
2728
پاچیدنم نمیاد

کشته مرده اسمتم

2738

آهنگهای جدید انقد تند و سریع شدند که تا استارت ماشینو بزنی میره ترک بعد!.قبلنا شجریان میذاشتیم میرسیدیم سرکار هنوز استاد نخونده بود! 😃😆😂

من خیلی جاها جواب دندون شکن دارم، اما میدونم ممکنه به جای دندون، دل بشکنه، واسه همونه که ساکت میمونم.😊همیشه حاضر جواب بودن خوب نیست!

لایک لطفا

خدایا خودت معجزه کن برامون ما هم صاحبخونه بشیم دوستی که امضامو میخونی میشه لطفا به نیت حاجتم یه صلوات مهمونم کنی🤗...من به دعا در حق همدیگه خیلی اعتقاد دارم مطمئنم دعاهاتون برام معجزه میکنه...مرررررسی 😘😘

میخام ی چیزیوباهاتون درمیان بذارم  

پسره پست گذاشته یکی بیاد آرومم کنه...

واسش کامنت گذاشتم هووووش هوووش آروم،آروم باش

بلاکم کرد روانی😐

بیا و خوبی کن

من خیلی جاها جواب دندون شکن دارم، اما میدونم ممکنه به جای دندون، دل بشکنه، واسه همونه که ساکت میمونم.😊همیشه حاضر جواب بودن خوب نیست!
میخام ی چیزیوباهاتون درمیان بذارم    

انگاری تاپیکت خلوته

2706