2726

تااینکه ۱۶سالگی بااینکه درسم خوب بودازدواج کردم و فقط میخواستم ازون خونه فرارکنم البته شوهرم پولداروخوشگل وخوشتیپ و دست ودلبازبودو خیلی بهم اهمیت میداد ولی من بدلیل افسردگی که ازبچگی باهام مونده روزبه روزاز خودم زدش کردم و ازهم دورشدیم و معتادشد والان موندم درحسرت گذشته هایی که باشوهرم داشتم وازدست دادم وقدر ندونستم 😭

الان چن سالته؟

چالش حرف ناشناس🐍نیوش یک☝🏻نیوش دو✌🏻نیوش سه👌🏻نیوش دنده ب دنده🚗نیوش عسل و قنده🍭🍯نیوش چرا نمیخنده؟:/😼نیوش آه🤧 نیوش ماه🌙🌝نیوش مثل قناری🐥🤪نیوش ماشین فراری🚘نیوش آه😚نیوش ماه🌛💋نیوش چرا سر جنگه؟⚔️😤نیوش بشقاب پرنده🍽🦚🕊نیوش آه🐾نیوش ماه🔥😛نیوش ماه و قشنگه🌙😻نیوش مست و ملنگه🍷🥂🍺زراشم چ قشنگه😂😂هه ناسکم ده نوسم خوشم ده ویی مه لی دووباره یه له وانه یه روژیک نه بم که دووباره ی که مه وه💛.#بژی_کورد✌🏼🇹🇯

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

الان رفته کمپ و باید ازصفر شروع کنیم شوهری که توو هیکل و همه چی زبان زد فامیل بود الان شده پوست واستخون و صفر.فقط دعام کنید بتونیم دوباره زندگیمونو بسازیم. همه چیمونو ازدست دادیم ماشین و خونه و...ولی درعوض دوتادسته گل خدا بهمون داده.به دعاتون احتیاج دارم😭😭😭

2728
خودم خراب کردم و به پاش موندم تادرست بشه عاشقشم حیییییف

اگه شماپشتش باشی بهش کمک کنی میتونه ترک کنه...من یه زندگی تقریباً شبیه شما دیدم که خانم کاری کرد شوهرش روترک داد والان خداروشکریه زندگی خیلی سالم دارن